Ільзе Знотіна – нова експертка в команді  проекту Restoring Ukraine together

Для успішних перемовин та вступу в Європейський Союз Україна має привести національний економічний простір у відповідність до європейських стандартів.

Одним із завдань на цьому шляху є розбудова державної політики у галузі освітніх та сертифікаційних програм  для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.

З метою полегшення цієї роботи та швидкого запровадження навчання за європейськими стандартами проєкт Restoring Ukraine together запросив  фахову латвійську експертку з питань боротьби з фінансовими злочинами пані Ільзе Знотіна.

В рамках проекту пані Знотіна проведе незалежний аналіз та складе  звіт про найкращі доступні навчальні програми з питань протидії відмиванню коштів та фінансовому тероризму, структуру навчальних модулів, необхідних для сертифікації, рекомендовані джерела інформації для кожного модуля, а також оптимальні ціни та умови сертифікації для спеціалістів державного сектору. Звіт буде передано органам фінансового моніторингу України для подальшого вибору навчальних програм для українських спеціалістів.

Пані Знотіна є висококваліфікованою спеціалісткою із боротьби з фінансовими злочинами, (відмивання коштів, протидія фінансування  тероризму, санкції, боротьба з корупцією, боротьба з шахрайством), викладачкою міжнародного права  у вищих навчальних закладах Риги. До 2022 року пані Ільзе очолювала делегацію Moneyval/FATF у Латвії та очолювала підрозділ фінансової розвідки в Ризі.

Проєкт ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” “Відновлюємо Україну разом”  впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу та має на меті налагодження ефективних процесів взаємодії між усіма ключовими агентами Відновлення України: органами державної та місцевої влади, міжнародними донорами та партнерами, експертними та професійними спільнотами, представниками громадянського суспільства.

Поділитись в соцмережах