24.01.2023

Фламандський уряд передав чотири потужні дизельні генератори

Фламандський уряд Бельгії передав Луцьку чотири потужних дизельних генератори, які навіть у Європі через великий попит придбати вкрай важко. Це стало можливим завдяки Мережі захисту національних інтересів «АНТС» та засновнику міжнародної мережі United for Ukraine депутату Європейського парламенту Андрюсу Кубілюсу.

«АНТС» разом з Андрюсом Кубілюсом показали партнерам ситуацію та вказали на гострі потреби соціальної інфраструктури міста в забезпеченні безперебійним електропостачанням.

«Наприкінці жовтня представники Європейського парламенту на чолі з Андрюсом Кубілюсом відвідали Луцьк та оглянули енергетичний об’єкт, який обстрілами зруйнували російські окупанти. Ми показали масштаби того, що зараз відбувається в Україні. Європарламентарі побачили, що знищення України йде поза будь-якими правилами війни, це геноцид українського народу. Саме тому європейські депутати відгукнулися на прохання про доставку саме таких потужних генераторів», – розповіла експертка АНТС Юлія Вусенко.

Один генератор потужністю 220 Квт, вже встановлено на КП «Луцькводокана» для підсилення роботи свердловин у разі відсутності електропостачання. Решту встановлять у міській клінічній лікарні та котельні.

Луцький міський голова Ігор Поліщук висловив щиру подяку Мережі захисту національних інтересів АНТС, експертці з міжнародних відносин Катерині Мусієнко, депутату Олександру Лазуці, засновнику міжнародної мережі United for Ukraine Депутату Європейського парламенту Андрюсу Кубілюсу та надійному давньому другу України Сенатору Сенату Королівства Бельгія Марку Демесмаекеру за їх візити до України, зокрема до Луцька.

Зазначимо, що майже півтисячі генераторів були доставлені 30 громадам із 10 областей України також завдяки спільній ініціативи Мережі захисту національних інтересів «АНТС» та французької організації «Stand with Ukraine», яка називається «Світло крізь зиму».

Поділитись в соцмережах