Економіка України повинна працювати на забезпечення армії

Війна в Україні триває і ми маємо перебудувати нашу економіку під нові реалії. Вона повинна працювати на забезпечення армії.

На цьому під ефіру на телеканалі «Прямий» наголосив Ілля Несходовський, керівник аналітичного відділу Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Ми маємо справу з дуже серйозним ворогом, який продовжовує накопичувати свою військову техніку та мобілізаційні ресурси. Окрім того, вони вже перебудовують свою економіку під військові потреби. Чого не робимо ми. У нас в активі досі один потужний завод з виробництва снарядів 152 мм. Інші виробництва, які є, не такі масштабні, як ми потребуємо. Тому маємо активно перебудовувати економіку, щоб вона працювала на забезпечення армії. Це вкрай важливо для нас», – каже Ілля Несходовський.

Експерт наголошує, що в рф на законодавчому рівні фактично примушують підприємців на сьогодні виконувати військове замовлення.

«Тому нам варто відкинути переможні бравади і продовжувати допомагати армії. Я переконаний, що наше військове керівництво абсолютно все бачать і розуміє. Адже вони вже не раз показали, що їх інтелектуальний рівень керування вищий за той, який має агресор. Але це не означає, що там не готуються. Тому нам треба бути готовими до того, що ворог знов піде в наступ».

Несходовський підкреслює, що агресора ми переможемо тоді, коли повністю демілітаризуємо.

«Ми маємо розуміти, що в них є можливість і вони виробляють зброю та техніку. Вони готувалися, тому, можливо, якісь восокоточні елементи закупили раніше і накопичили. Плюс в них є заводи, які працюють з часів срср, їх дещо оновили. Тому у війні ми переможемо тоді, коли знищимо їх військові виробництва. А поки вони вробляють і мають величезний людський ресурс, бо 300 тисяч мобілізованих, у порівнянні з 137 млн населення, це ніщо. Тому маємо продовжувати змінювати формати роботи, адаптуватися до нових умов життя для того, щоб бути готовими забезпечувати економіку України та надавати ресурс нашій армії», – сказав Ілля Несходовський.

Поділитись в соцмережах