Дискредитаційних кампаній з боку ворога буде ще багато

Розмови про буцімто застосування не за призначенням українцями зброї, отриманої від західних партнерів, вигідні ворогу. Їх ціль – зменшити допомогу для України.

«Ми розуміємо хто за цим стоїть. Вони вигідні зокрема ворогу для того, щоб зменшити допомогу для України. Фактично затримка зброї – це штовхання України за стіл перемовин, – підкреслила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко. – Тут дуже важливо акцентувати, що понад 93% українського суспільства вірять і знають, що українська перемога – це повне відновлення територіальної цілісності. Жодних поступок. Ціна, яку ми вже заплатили, є настільки високою, що тільки українська перемога! І це в інтересах Заходу».

Гопко зазначила, що дискредитаційних кампаній з боку ворога буде ще багато.

«Будуть розказувати про корупцію всередині України. Тому мені б хотілось закликати наш уряд, президента, щоб не було затягувань, а були конкретні дії. Все для того, аби прибрати будь-які можливості для критики України і підриву глобальної коаліції, як Рамштайн, для забезпечення нас сучасним натівським озброєнням.

Наше завдання – перемогти швидше.

«Тому ми повинні переконувати, як збільшити постачання зброї. Затримка яка зокрема йде по натівським зразкам танків – її важко пояснити якимось здоровими аргументами. Треба з однієї сторони показувати, які дива робить українська армія, і які ми могли б робити, якби мали більше винищувачів. Також нам треба готувати паралельно від пілотів сухопутні війська, щоб ми могли демонструвати по всіх критеріях сумісності із НАТО. Ми вже давно на їхньому рівні. І в нас є унікальний досвід реальної війни, а не просто найсучасніші види озброєння. Тому це має бути комбінація. Я думаю, що в перспективі після перемоги членство України в НАТО – це вже не буде питання довгих обговорень».

Українська армія показала не просто високий бойовий дух, а найефективніше використання американських видів зброї.

«Ми продемонстрували рішучу здатність захищати світ від тоталітаризму. І чим довше триває війна – тим більше авторитарні режими сприймають для себе це як вільне вікно можливостей. Тому наше завдання – пришвидшити перемогу, щоб авторитарні режими розуміли, що світ об’єднався довкола Перемоги».

Поділитись в соцмережах