Демократичні країни повинні спрямовувати свої економіки на військові потреби

Ганна Гопко поділилася головними уроками-висновками, які варто розуміти для продовження боротьби з авторитаризмом у світі

Сотні перемовин, пошук справжніх партнерів та друзів України. З моменту повномасштабного вторгнення очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» та її команда вже 10 місяців займаються безперервною адвокацією інтересів України у Європі та США, аби донести усьому світу геополітичну важливість української перемоги та переконати світову спільноту пришвидшити постачання озброєння для деокупації наших територій.

У своєму Твіттері очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко поділилася головними уроками-висновками, які варто розуміти для продовження активної  боротьби проти російської агресії, що триває в Україні вже дев’ятий рік, 10 місяців з яких – відкритий геноцид проти нашого народу.

10 основних уроків-висновків, які ми маємо розуміти:

1.     Росія є невдалою (failed state) державою-спонсором тероризму, ідентичність якої – імперіалізм.

2.     Ядерні побоювання Заходу є наслідком провалу стримування ядерного нерозповсюдження після того, як Україна відмовилася від третього найбільшого арсеналу у світі. Гарантії безпеки в Будапештському меморандумі нічого не значать.

3.     Західна розвідка провалила прогноз щодо стійкості України.

4.     Підвищена увага до Тайваню після російської повномасштабної війни в Україні вимагає превентивних заходів і переходу від стратегічної двозначності до стратегічної ясності.

5.     Вепонізація енергії та їжі є ключовими елементами стратегії авторитарного режиму «Розділяй і володарюй».

6.     Демонструє важливість морального лідерства у світі.

7.     Демократія без зброї – це «бла-бла-бла». Демократичні країни повинні спрямовувати свої економіки на військові потреби.

8.     Українці стали найстійкішою нацією у світі: безстрашні люди та найхоробріші Збройні сили з обмеженими ресурсами творили дива: вистояли, не здавшись. Світове значення, актуальність та значення України для світу. Не тільки безпека на європейському континенті.

9.     Захід не зміг запобігти геноциду у 21 столітті. Санкції як засіб покарання діють повільно, не припиняють агресивних дій і недостатні. Необхідно розробити правові підстави для конфіскації російських активів.

10.  Важливість усунення прогалин у стратегії та координації в різних альянсах. Розробка стратегії перемоги України над рф, стратегії протидії авторитаризму по глобальному Півдню.

Поділитись в соцмережах