Cвіт не залишить Україну без підтримки

Путін зробив величезну помилку – порушив світову безпеку

Світ не залишить Україну без підтримки, але треба розуміти: він теж керується власними інтересами.

На цьому під час ефіру на телеканалі «Прямий» наголосив Ілля Несходовський, керівник аналітичного відділу Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Міжнародні партнери прожовуватимуть надавати підтримку Україні, у тому числі і фінансову. Крім того, я впевнений, що після перемоги кошти, які зараз заарештовані в європейських, американських й інших банках по всьому світу, будуть надходити нам в якості компенсації та репарацій. Але треба розуміти: світ керується своїми власними інтересами і в кожної країни вони свої, в залежності від пріоритетів, які в них є», – каже Ілля Несходовський.

Несходовський наголошує, що українці повинні продовжувати активно захищати власні інтереси.

«Треба пам’ятати, що нам будуть допомагати, але кожного разу ми маємо боротися і виборювати своє право у цьому світі» – каже він.

Єдиний шлях для України забезпечити повну безпеку – розпад росії.

«Світ готовий судити путіна. Але він буде постійно подавати росії два сигнали: перший – це покарання за військову агресію, другий – певні можливості (послаблення санкцій, наприклад), у разі повного виведення військ з усієї території України. Обидва варіанти – це повна капітуляція росії. А домовлятися, якщо не буде перемоги України, світ не буде. Ці меседжі однозначні. Диктатори мають бути покарані. путін зробив величезну помилку – порушив світову безпеку. Це базисний рівень, на якому ґрунтується стабільність в усьому світі, і він вкрай необхідний, щоб продовжувати рух вперед: виробляти, заробляти і т.д. Світ досі пам’ятає уроки Другої світової війни, яка стала наслідком ілюзії безпечного світу».

Поділитись в соцмережах