Баришівська територіальна громада долучилася до проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України»

До проєкту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» долучилась і Баришівська територіальна громада Київської області.
 Історичний шлях Баришівщини тісно пов’язаний із драматичною історією України. Пращури баришівчан заснували поселення в часи розквіту Переяславського князівства, захищали свою незалежність у битвах із Золотою ордою, литовськими феодалами та польською шляхтою. Саме на цій землі відбулися народні повстання під проводом Наливайка, Павлюка й Острянина.
А у 1843 році селище відвідував сам Тарас Шевченко. Поет оглянув розкопаний курган, який, до речі, зберігся й до наших часів і знаходиться біля міста Березань.
Серед уродженців цієї місцини — багато дипломатів, митців, громадських діячів та справжніх Героїв України, які відстоювали її свободу і в складі армії УНР і в складі сучасних Збройних Сил.
Територія громади також постраждала від повномасштабного вторгнення, та зараз гідно долає виклики. Ми впевнені, що спільна робота принесе свої результати та зробить життя кожного мешканця кращим!
Минулого тижня у громаді відбулася стратегічна сесія, де ми спільно обговорювали проблеми громади, а тепер працюємо над планом їх вирішення.
Даний проєкт »Зміцнення громад заради перемоги та відродження України” “Зміцнення громадської довіри» USAID/UCBI III виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Поділитись в соцмережах