50 країн з коаліції Рамштайн готові підтримувати Україну після війни

50 країн з антипутінської коаліції Рамштайн говорять про довгострокову перспективу допомоги Україні після війни.

На цьому під час інтерв’ю наголосила очільниця мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Якщо раніше голова Пентагону говорив, що треба зробити все, щоб росія програла і більше не могла ніколи атакувати, то зараз ми фактично говоримо, і про стратегію як допомогти виграти, і про залученням в перспективі інвестицій для військово-промислового сектору України. Це серйозний підхід».

Гопко наголосила, що нині завдання української сторони говорити у США про підсилення ЗСУ.

«Наше завдання, зокрема тут у Вашингтоні, говорити про те, як ми можемо Збройні Сили України посилити. Нам ще потрібні Himars і ATACMS. Літо було спекотним у Криму, воно нас наблизило до деокупації. Однак ще багато треба зусиль і озброєння для того, щоб Крим став вільним від російських окупантів. Зброя важлива і ми про це говоримо», – підкреслила очільниця «АНТС».

Важливо, щоб конгрес зміг заслухати звіт адміністрації про використання понад 15 мільярдів доларів із 40 мільярдного пакету.

«Це дуже важливо. У вересні-жовтні буде новий пакет допомоги. Тут потрібно говорити про пріоритети, Зокрема Генштаб, який надіслав бачення на рік стратегії, не лише операції з контрнаступу, але й взагалі як посилити спроможність українських Збройних Сил. Це одна з таких ключових тем, – каже Гопко. – Найголовніше в цій історії, що Україна демонструє як кожен долар, євро використовується. Це просто чудо. Найефективніший спосіб у порівнянні до росіян, які на свої мільйони і не здатні через демотивацію, і через непрофесійність, і через корупцію завойовувати Україну. Водночас, якби ми отримали своєчасно зброї, можна було б уникнути багатьох втрат людських і не дозволити завоювати території».

Поділитись в соцмережах