08.06.2022

Згуртованість – суперсила українців

Суперсилою українців є їх згуртованість. Ми здатні швидко мобілізуватися для досягнення неможливого, яке завдяки нашим спільним діям швидко стає можливим.

У цьому переконана очільниця Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

«Вкотре переконалася у цьому під час онлайн зустрічі з представниками українського громадянського суспільства, аналітичних центрів та діаспори. Всі ми сьогодні  24/7 працюємо з однією ціллю – наблизити перемогу нашої держави. Інтеграція до ЄС є частиною цього шляху до перемоги. Потужне українське громадянське суспільство завжди відігравало важливу роль у мобілізації міжнародної підтримки України, просуванні необхідних реформ та трансформації сприйняття України за кордоном. Голос України звучить потужно, бо ми єдині», – підкреслила вона.

Попереду у всіх ще багато роботи та планів щодо підсилення комунікації в країнах ЄС для розширення підтримки прагнень українців та формування необхідного нам політичного консенсусу.

«Ми вже довели своє право на повноцінне членство у Європейському Союзі.

Зараз маємо робити все можливе, що пришвидшити процес набуття статусу кандидата та членства в ЄС», – підкреслила голова Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко. – Тому зараз постійно, у режимі «нон-стоп», працюємо, об’єднавши зусилля».

 Днями представники «АНТС» взяли участь у спільній нараді з представниками уряду та громадських організацій, де скоординували роботу та узгодили подальші кроки.

«Продовжуємо працювати на міжнародному фронті. Боремося за статус кандидата та працюємо над тим, щоб Україна найближчим часом отримала необхідну для перемоги зброю. Я лечу в Париж, де буде ряд ключових зустрічей, Марія Голуб працюватиме у Брюсселі, а Ярослав Сидорович готує усю необхідну аналітику. Все – для скорішої перемоги над агресором», – підкреслила Гопко.

Вона підкреслила: 9-11 делегації активних представниць організацій партнерів «АНТС» будуть у Вашингтоні, Брюсселі, Парижі. Це про стійкість та згуртованість, жінки – справжні Марі Піоніі, марафонці.

Поділитись в соцмережах