Закінчити цю війну перемогою України – в інтересах усього світ

Закінчити цю війну перемогою України – в інтересах усього світу!

«Я заявляю усім націям: замість того, щоб думати як зберегти лице путіна, потрібно думати, як допомогти Україні – пришвидшити поставки озброєння та гуманітарної допомоги, посилити санкції та накласти ембарго на російську нафту та газ», – сказала у ефірі i24NEWS English голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

Вона наголосила: вже йде 9 рік російської агресії проти України та більше 3 місяців повномасштабного вторгнення.

«Бойовий дух в Україні на дуже високому рівні, адже ми переможемо в цій війні! – сказала вона. – Ми вже перемогли у перших битвах і бліц-криг росії з тріском провалився: вони не окупували нашу столицю, Київ. І зараз дуже важливо відігнати їх зі сходу та півдня України, повернути контроль над Херсонською областю та розблокувати наші порти в Чорному морі. Адже тут постає питання про голод у всьому світі, який росія своїм вторгнення робить для мільйонів людей в Африці, на Близькому Сході та Азії.

Україні потрібно більше важкої артилерії, танків.

«Мій друг, член Парламенту, зараз знаходиться на лінії фронту. Щодня починаю свій ранок з молитви, і коли отримую повідомлення від нього, я дуже щаслива. Багато моїх друзів зараз боронять нашу країну, – сказала вона. – Нам потрібно більше важкої артилерії, танків і якщо якомога швидше ми це отримаємо – зможемо швидше перемогти у цій війні. Перемогти, що є в інтересах усього цивілізованого світу. Рівень інфляції, ціни на продукти, енергетичні питання – це вдаряє по всьому світу».

Поділитись в соцмережах