Відновлення України та енергетична безпека: які ще теми підніматиме українська делегація у Брюсселі

Українські громадські активісти та експерти розпочали тиждень у Брюсселі. Там, з 9 по 11 травня, відбувається візит у рамках Міжнародного центру української перемоги.

«Представники українських громадських організацій та експерти зустрінуться з європарламентарями, представниками Європейської Комісії, української діаспори. Також заплановані зустрічі з нашими партнерами і представниками посольства України. У рамках візитів обговорюватимемо європейську інтеграцію України та статус кандидата ЄС, українську безпеку та російські військові злочини, а також питання енергетичної безпеки та відновлення критичної інфраструктури», – каже Марія Голуб, учасниця Мережу захисту національних інтересів «АНТС». 

У Варшаві цього тижня у складі української делегації працюватимуть:

  • Вікторія Войцицька секретар Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки, депутат ВРУ 8-го скликання.
  • Марія Курінна – експерт з прав людини, має досвід дипломатії та значний досвід адвокації.
  • Марія Голуб має досвід у двосторонніх відносинах Україна-ЄС, розробці політики, управлінні проектами, стратегічних комунікаціях, відносинах з урядом, адвокації, інформаційно-просвітницьких кампаніях.
  • Олена Галушка – член правління Української громадської організації «Центр п
Поділитись в соцмережах