Важливими є вимоги регіонів, які можна отримати лише від локальних лідерів

Про те, як відбудовувати міста та громади свою ключову думку має говорити не центральна влада, а саме обрані народом мери українських міст.

Важливими є вимоги регіонів, які можна отримати лише від локальних лідерів. Тому вони повинні бути присутні на конференціях з відновлення України.

На цьому, у коментарі «5 каналу», наголосила Ганна Гопко, очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Міжнародна конференція з відновлення України розпочалася із панельної дискусії про роль громадянського суспільства і я звернула увагу, що в залі немає мерів Чернігова і Миколаєва. Якщо ми говоримо про інклюзивність, то саме  мери міст повинні бути залучені до обговорення про відновлення своїх громад. У кожного з них свої питання щодо фіксування проблемних моментів», – зазначила вона. – Усі  представники і США, і  ЄС чітко зазначають про  прозорість, звітність й інклюзивність. Це очевидно, що саме від України має йти ініціатива, як ми бачимо відбудову України. Тут є завдання і для Президента і для уряду. Але як відбудовувати міста громади, не центральна влада, а саме обрані народом мери міст мають говорити свою ключову думку. Гряде зимовий період і саме мери мають озвучувати міжнародним організація і донорам потреби своїх громад.

Вона підкреслила: на міжнародній арені маємо бути як одна національна збірна: гідно презентувати наші військові здобутки, плюс говорити про потреби – від того, якої наступальної зброї нам бракує ще і до потреб громад: як відбудовувати міста, в які повертаються наші люди під час війни і після перемоги».

Нагадаємо, раніше організатори конференції повідомили, що мерів Чернігова, Тростянця та Миколаєва не випустили з України.

Про російську агентуру

 Болгарія вислала 70 дипломатів рф. Це не перша висилка шпигунів, які під дипломатичним прикриттям,  підривають  стабільність у різних державах. Сподіваюся, що в нас не буде хороших російських олігархів, яких треба буде відбілювати, а РНБО нарешті прийме жорсткий пакет санкцій, де поставить жирну крапку в тому.

Наше завдання, з однієї сторони вимагати від ЄС очищуватися від російської агентури, а з іншої – робити все можливе, щоб у нашій державі ця агентура не була взагалі присутньою, щоб і духу їх не було на нашій землі.

Про Папу Римського і його візит у Москву У нас багато було таких візитів: коли спочатку приїжджали у Москву, а потім в Україну, отримавши попередні настанови. Зважаючи як себе вже зганьбив Папа всіма попередніми заявами, ми повинні зрозуміти, а яка додана вартість цього візиту? Що конкретно він, як переговорник, може зробити? Для чого цей візит?  Якщо для того щоб Папа посилив нібито  свою вагу, то він на

Поділитись в соцмережах