В Україні російські війська влаштували справжній геноцид – Максим Кияк

Численні вбивства мирних жителів, зґвалтування жінок та дітей звільнення від російських окупантів Київщини відкрило світу жахливу картину пекельних воєнних злочинів.

Вбивці та мародери….. Після своїх знущань вони спокійно забирали майно українців і пересилали його своїм дружинам…..

«Відчуваючи  повну безкарність, «визволителі» лише в одних Бучі, Бородянці й Ірпіні скоїли всі можливі воєнні злочини. Це вже не війна, а справжнісінький геноцид, – каже Максим Кияк, координатор міжнародного напрямку мережі захисту національних інтересів «ANTS». – Але хіба може бути інакше у державі, що протягом всієї своєї історії звикла грабувати, красти та вбивати. Влада злочинців і крадіїв не здатна мати іншої армії, ніж збіговисько мародерів і ґвалтівників. І саме цій владі досі потурає більшість громадян Російської Федерації. Війська цієї держави-вигнанця слугують яскравим зрізом російського суспільства. Про вкрадені росіянами рушники з номерів єгипетських і турецьких готелів, чи про битви за їжу «руссо турісто» на закордонних курортах вже давно складають легенди. Вони, на жаль, для всього світу, але очікувано для нас, балтійців або грузинів, не здатні створювати щось своє, а лише відбирати чуже. Російські «ваньки» настирливо шукали у нашій країні радикалів і нацистів. Натомість вони знайшли та вирішили денацифікувати українські пральні машинки та кавоварки». 

За його словами мародерство та нечуваної жорсткості злочини у Київській області – ляпас усім тим, хто вірив бодай у якусь європейськість Росії.

«Міф про хороших росіян остаточно розчавлено бомбами російської авіації в Ірпіні та поховано на вулицях Бучі. Один мій хороший товариш, котрий зараз зі зброєю у руках протистоїть нашому одвічному ворогу, казав, що нещодавно бачив на дошці розбомбленої школи надпис, який залишили  представники «другої армії світу», коли відступали. «Простите нас» – саме це було написано крейдою на дошці військовослужбовцями Російської Федерації», – розповідає Максим Кияк. – Але ми знаємо: вкрадена в Україні кавоварка колись перестане працювати. Українці придбають нові пральні машинки та відновлять свої оселі. Але ненависть до росіян триватиме багато століть за всі ті звірства та злочини, які вони коїли з нашими людьми. Пробачити вам? Ні! Ні, ні і ще раз ні! Ніколи не пробачимо».

фото: Стас Козлюк

Поділитись в соцмережах