16.07.2022

В Україні презентували онлайн-платформу для міст «Cities4cities»

В Україні презентували онлайн-платформу «Cities4Cities. Вона дозволяє органам місцевого самоврядування України та інших регіонів Європи поділитися своїми потребами та пропозиціями, пов’язаними з міською інфраструктурою, а також налагодити прямі зв’язки для співпраці з отримання практичної допомоги.

Цей безкоштовний онлайн-інструмент створено за ініціативи Президента Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад та мера міста Зіндельфінген (Німеччина) Бернда Фьорінгера та за підтримки Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи.

«На початку ми хотіли, щоб це була платформа, яка об’єднає міста і громади. Тобто, можна зареєструватись і сказати, які такі нагальні потреби є, що зараз найважливіше. Зараз це не лише міста, громади, благодійні організації українські, а можна зареєструватись і, наприклад, бібліотеці. Зареєструватись і написати текстом потребу. Цю заявку бачать усі, хто співпрацює з цією платформою та зареєстровані з європейського боку. Таким чином європейські представники бачать усі запити з українського боку та обирають проєкт, який би вони хотіли підтримати та долучитись,» – пояснила Катерина Батіщева, представниця міста. – Проєкти є загалом різноплановими: ті, що стосуються допомоги, гуманітарної підтримки, відбудови, розвитку культури та освіти. «Всі проекти ми збираємо, робимо все можливе. І вже тоді дивимося чим ми конкретно можемо допомогти».

Поділитись в соцмережах