19.01.2023

Українські громадські організації закликають учасників Rammstein надати Україні сучасні західні танки

Українські громадські організації закликають західних керівників об’єднатися та надати Україні сучасні західні танки під час наступної зустрічі Rammstein 20 січня.

Україна постійно потерпає від масованих нападів Росії на цивільні об’єкти та енергетичну інфраструктуру. В окупованих містах є чітка схема поводження росіян з мешканцями окупованих міст, яка простежується після звільнення: катівні, численні військові злочини, викрадені та вивезені до росії діти та інше. Намір росії – це мобілізувати ще півмільйона солдатів, на додаток до попередніх 300 000, він свідчить про те, що вона ніколи не відмовлялася від наміру повністю завоювати Україну.

Головнокомандувач Збройних сил України повідомив, що до кінця 2022 року Збройні сили України звільнили близько 40 тисяч квадратних кілометрів, які були окуповані росією територій. Це 40% територій, які були окуповані з 24 лютого, і 28% усіх територій, окупованих росією. Це свідчить про сильну позицію України щодо забезпечення прав і свобод людей. Такий розвиток подій можливий лише за підтримки наших західних партнерів, за допомогу яких ми вдячні.

Але щоб досягти перемоги та врятувати невинні життя, Україні потрібна зброя, яка змінить правила гри. На жаль, досі жодна західна країна через різні приводи не передала українським військовим основні бойові танки. Західні партнери України повинні об’єднатися в коаліцію для постачання Україні бойових танків, що також розблокує постачання бойових танків Leopard 2 з Німеччини.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив про готовність відправити бажані танки Leopard 2 німецького виробництва. Вони поставлять 14 одиниць і очікують, що інші країни зроблять те саме. Крім того, президент Фінляндії Саулі Нііністо заявив, що Фінляндія може передати Україні кілька танків Leopard 2 німецького виробництва, якщо ширша група європейських країн також вирішить це зробити. Міністерство оборони Великої Британії підтвердило заяву свого міністра Бена Воллеса про те, що Британія надішле в Україну ескадрилью танків Challenger 2.

Ми, як представники громадянського суспільства, закликаємо західні уряди сформувати коаліцію та якнайшвидше поставити західні танки для України, включно з танками Leopard 2, які масово використовуються в Європі. Заява та рішення про постачання Україні бойових танків спонукали б інші країни також поділитися своїми танками. Ми закликаємо вас продемонструвати новий рівень солідарності з Україною після постійної ескалації з боку Росії.

Ми закликаємо надати зброю, щоб допомогти врятувати невинні українські життя, встановити справедливість і захистити демократію. Це можливо лише за умови повної деокупації наших територій і швидкої перемоги України.

Поділитись в соцмережах