Україна має глобальну місію

Україна як країна і ми як нація, з різними етнічними приналежностями та релігійними віруваннями, маємо глобальну місію.

Таку думку висловила керівниця Мережі захисту національних інтересів АНТС Ганна Гопко

«Бог захищає Україну, він захищає всіх нас. Я справді вірю, що Україна, як країна, ми, як нація, з різними етнічними приналежностями та релігійними віруваннями, маємо глобальну місію. Духовно ми маємо завдання воскресити християнські цінності, адже саме це стане твердим та міцним фундаментом для побудови спільної європейської домівки», – підкреслила вона. – На жаль, найвища ієрархія російської православної церкви підтримує путінський режим. І навіть у російському законодавстві вказано, що репресії щодо релігійних груп дозволено через визнання їх екстремістськими. Це є причиною, чому дуже важко розколоти церкви, що представляють собою Бога від країни. Ці церкви фактично є прислугою рф».

Гопко переконана: незалежність Української православної церкви – питання національної безпеки.

«Я підтримую Автокефалію української православної церкви. Адже це питання національної безпеки України. Незалежність української Православної церкви є екзистенційною загрозою для російського бачення руського міра. путін використовував і продовжує використовувати церкву, як інструмент для поширення свого впливу, в тому числі в Білорусі. Сподіваюсь колись побачити набуття незалежності білоруської Православної церкви, як це сталось в Україні. І припинення контролю ситуації всередині країни російськими фсб».

За її совами використання церкви, як зброї, – це приклад того, як репресивна машина від сталіна до путіна продовжує працювати.

«А це є дуже небезпечним і немає жодного відношення до справжньої віри та релігії. Це лише маніпуляція та шантаж. Пам’ятаєте ситуацію, в окупованому Криму, коли вони освячували зброю. Ви можете собі уявити? Вони освячували зброю. Зброю, якою будуть вбивати людей, не лише в Україні».

Поділитись в соцмережах