У Парижі обговорили отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС

Вступ України до складу ЄС – важливий крок для відновлення нашої держави у післявоєнний час, тому «АНТС» спільно з партнерами відстоюють право країни отримати його.

Про це повідомила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко. «Одним із пріоритетів нашої роботи є вступ України до ЄС.  Цей напрямок підтримують 91% українців, що є найвищим показником за всю історію подібних спостережень із 2014 року (ред. – згідно з даними групи «Рейтинг»). Зараз ми зосередили свої зусилля у Франції й вже кілька днів відстоюємо інтереси України тут», – підкреслила Ганна Гопко.

– Цього разу ми спільно з Альоною Гетьманчук та Центром «Нова Європа», Центром протидії корупції, Фундацією «Dejure» зустрілися з головою комітету у закордонних справах та безпеки у Сенаті. Обговорювали отримання Україною статусу кандидата в члени ЄС у червні цього року. Вступ України до складу ЄС – важливий крок для відновлення нашої держави у післявоєнний час, тому АНТС спільно з партнерами відстоюють право України отримати його. Ми докладаємо титанічні зусилля до прийняття такого рішення поки Франція має президентство в Раді ЄС».

Вона підкреслила, що зараз важливо виробити стратегію деімперіалізації рф через перемогу України та вже у червні отримати статус кандидата в ЄС.

«Україна – це свобода, це гідність! Донька Ярослава Мудрого Анна Київська привезла у Францію дух Русі. Тоді ще Московії не було», – підкреслила Ганна Гопко.

Поділитись в соцмережах