10.05.2022

У квітні  «АНТС» у співпраці з МОТОHELP передали 85 індивідуальних аптечок для військових

На передовій, де ведуться найзапекліші бої за кожен сантиметр нашої землі, кожен український військовий повинен мати напоготові повний комплект якісно зібраної індивідуальної аптечки.

Щохвилини це може стати реальним інструментом для порятунку власного життя або когось із побратимів. А ще, у цих найгарячіших точках, військові часто – єдина надія на порятунок цивільних мешканців, які з тих чи інших причин залишаються у населених пунктах, що потрапляють під постійні обстріли ворога. 

«На початку 2009 МОЗ було затверджено наказ про навчання немедичного персоналу навичкам надання першої невідкладної медичної допомоги. З того часу додалося багато змін, доповнень, оновлень до алгоритмів. Неодноразово чула на тренінгах від американських і наших інструкторів фрази: “Ці правила написані кров’ю”, “Ціна цих знань – життя”. Багато років доводилося здійснювати промоцію тренінгів з домедичної допомоги, переконувати чому це важливо для всіх, незалежно від професії. Тепер всі усвідомили ціну цих знань і неймовірну швидкість настання моменту коли вони можуть стати потрібними. Громадська організація МОТОHELP вже багато років допомагає людям різних професій оволодівати навичками надання домедичної допомоги і зараз здійснює комплектацію аптечок для військових. Ми об’єднали зусилля, щоб більше наших воїнів були ними забезпечені” – розповіла учасниця ГО “Мережа захисту національних інтересів АНТС” Антоніна Загроцька.

Аптечки були направлені військовим на Донеччину, Харківщину та Київщину.

Поділитись в соцмережах