У березні доставили понад 60 гуманітарних вантажів у рамках проєкту «Local Humanitarian Response Initiative»

Заявки, які надходять від територіальних громад, опрацьовували протягом березня ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» та ГО «Лісові ініціативи і суспільство», у рамках спільного гуманітарного проєкту «Local Humanitarian Response Initiative».

Проєктом охоплено місто Київ та 10 областей – Донецьку, Луганську, Львівську, Одеську, Сумську,  Харківську,  Дніпропетровську, Чернігівську, Закарпатську, Полтавську. Географія постійно розширюється. У фокусі уваги ті населені пункти, які найбільше постраждали від війни та ті, які приймають внутрішньо переміщених осіб.

«Поміж невпинного плину прохань про гуманітарну допомогу, особливо зачіпають ті, де в елементарних речах обмежені діти», – каже учасниця АНТС Антоніна Загроцька. – Так, один з гуманітарних вантажів був доставлений на Одещину. Це засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, трохи одягу та смаколики для старших дітей… Доступні та зрозумілі речі ще донедавна, сьогодні набули іншого сенсу. Мами цих дітей втратили роботу через війну росії проти України, вони змушені разом із дітьми задля безпеки знаходитися багато годин в укритті, щоб вберегтися від обстрілів. Ці мужні жінки дали дозвіл на публікацію фото, щоб поділитися із світом тим, як вимушено проходить дитинство їх дітей.. Це мають бачити, це мають знати…»

Довідка:

Із початком війни, ГО «ЛІіС» та ГО «Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» розпочали гуманітарний проєкт «Local Humanitarian Response Initiative», покликаний забезпечити засобами першої необхідності (продовольчими та непродовольчими продуктами, медикаментами) громади, які зазнають значних руйнувань внаслідок російської агресії.

Збір і доставка адресної гуманітарної допомоги здійснюється для найбільш вразливих громад в Україні. Також команда співпрацює із Офісом ООН з координації гуманітарних питань (United Nations Office for the Coordination of Humanitarian Affairs).

Поділитись в соцмережах