Тоталітаризму не місце у 21 столітті

Тоталітаризму не місце у 21 столітті  світ, нарешті, має винести урок.

У цьому переконана Голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Згадайте про Голодомор, геноцид, який був штучно створений задля знищення української нації в минулому столітті. І зараз «спецоперація», що є повномасштабною війною, денацифікація знову має на меті — знищення українців. Я думаю зараз, коли усі будуть вшановувати пам’ять жертв Другої Світової війни й буде звучати фраза «ніколи знову», кожен має нарешті винести цей урок: чому тоталітаризм не може існувати у 21 столітті. Багато країн, як, наприклад, Німеччина, не визнали Голодомор геноцидом. Тому й відбувається новий геноцид, який називають «денацифікацією». Вони вбивають та ґвалтують дітей, депортують українців. Це вже відбувалося в Криму з кримськими татарами та іншими мешканцями тих територій», — підкреслила вона у ефірі TVP World.

Вона підкреслила: нічого не змінилось за 300 років з часів Петра І, який перейменував московію, вкравши нашу назву «Русь» та продовжив привласнювати українську історію собі, захоплювати та окуповувати території і нищити нашу націю.

«В день, коли до Києва прибув Генсек ООН Антоніу Гутерреш, російські ракети атакували місто. Відома журналістка Радіо Свободи померла внаслідок цього. Це сигнал для світової спільноти, що всі інституції, які були створені після Другої Світової війни, повинні переглянути свою ефективність. Як Угорщина поводить себе в НАТО всі ці 70 днів?! Саме зараз час переглянути суть усіх міжнародних організацій, які були створені для захисту демократії, боротьбі з авторитаризмом та для гарантій безпеки», — сказала Ганна Гопко

Поділитись в соцмережах