Сьогодні відбувається цивілізаційна битва

Тільки українська перемога, відновлена територіальна цілісність, покарання Росії та виділення репарацій для відновлення інфраструктури може убезпечити світ у майбутньому від актів геноциду, терору і гібридного наступу авторитаризму.

На цьому наголосила Ганна Гопко, засновниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Багато хто вже забув, що війна триває уже 9 рік. Саме подвійні стандарти – такі корупційні проекти як  «Північний потік», гібридна дипломатія у нормандському форматі призвели до ще масштабнішого вторгнення. Тому дуже важливо постійно нагадувати про це, — вважає вона. — Сьогодні відбувається цивілізаційна битва і саме перемога України в тому числі і військова  є шляхом для запобігання нових актів геноциду».

Бо спершу ми говорили: скільки ще життів потрібно, щоб переконати захід нам допомагати? Зараз ми говоримо, скільки перемог ще потрібно, щоб країни НАТО включились і допомогли пришвидшити перемогу України.

Сьогодні слід показувати заходу, що йому вигідний не компроміс, а лише перемога, адже саме це може убезпечити від нападу росії Польщу, Литву та інші країни.

«А також потрібно пояснювати, яке геополітичне значення матиме ця перемога для  Молдови, Білорусії, Грузії, для блокування загрози з боку Китаю тощо. Важливо говорити про потребу фінансової допомоги після перемоги, адже на відновлення економіки і зруйнованої інфраструктури потрібен як мінімум трильйон доларів», — підкреслила Ганна Гопко.

Поділитись в соцмережах