Швидка українська перемога в інтересах глобальної демократії

У ХХІ столітті Україна має особливу місію – захищати демократію. Відновлюючи територіальну цілісність, ми відновлюємо зламану глобальну архітектуру безпеки.

На цьому наголосила під час Ukrainian Congress Committee of America Ганна Гопко, очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Я впевнена, що українські Збройні Сили де-факто є європейськими Збройними Силами. Це не війна Путіна. Це війна росії проти України. Перемога України означає не лише повне відновлення території, цілісності та суверенітету в міжнародно визнаних кордонах 1991 року. Також важливо деімперіалізувати нашого сусіда. Дозвольте мені нагадати, що в 1991 році, розпад радянського союзу був поразкою комунізму, а не російського імперіалізму. Тож настав час проявити хоробрість і допомогти Україні перемогти цей російський імперіалізм. Я не довіряю російській опозиції, яка переконує Захід, що настав час повірити, що росія може бути демократичною, і вони ніколи не засуджуються в геноциді», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» подякувала американському народу, американському суспільству за найвищий рівень підтримки української боротьби і додала:

«Я хотіла би бачити більше від Ради національної безпеки. Бачити більше політичної волі допомогти нам із винищувачами, такими як F-16, ATACAMS і системою ППО. Тому що ми зараз бачили? Як авторитарний режим, як Іран допомагає Росії, надаючи дрони для знищення критичної інфраструктури до зими, щоб створити умови для енергетичного колапсу в Україні. Це те, що ми передбачили в червні під час нашого візиту, попросивши США надати більше NASAMS і систем ППО. Тож я погоджуюся з Беном Ходжесом, що Крим є досяжною метою на наступний рік, і що чим більше підтримки Заходу ми отримаємо, тим швидше повернемо контроль над українськими територіями. І зараз йдеться не лише про повернення українських територій, а й про збереження життів. Бо що відбувається на окупованих територіях? Що ми побачили в Ізюмі? Це геноцид. Ось чому дуже важливо отримувати швидшу підтримку».

Ганна Гопко підкреслила, що настав час об’єднати світову демократію та допомогти Україні запобігти нападу авторитарних режимів на демократії.

«Ви обговорюєте українську перемогу. Для мене перемога – це справедливість і майбутнє дітей, наприклад, моєї доньки та дочок моїх колег. Вони ніколи не будуть воювати з росією, тому що ми побачимо процеси, схожі на ті, що були з радянським союзом. Я вважаю, що найкращими гарантіями безпеки для України, окрім членства в НАТО, є також міжнародний трибунал та репарації, а також право на самовизначення корінних народів. Ви бачили звернення Президента України до корінних народів, людей, які потерпають від російської політики. І нещодавно український парламент прийняв кілька важливих заяв, одна з них про невизнання окупації Чеченської Республіки, а також північних територій Японії, коли вони засудили окупацію цих територій, – сказала вона під час виступу. –  Я вважаю, що перемога України відкриває можливість нашим сусідам, таким як Молдова, відновити свою територіальну цілісність, а також Грузії, Білорусі. І тому я вважаю, що США мають продемонструвати більш жорстку позицію, допомагаючи привозити більше зброї в Україну, допомагати українським Збройним Силам».

Поділитись в соцмережах