Щоб зупинити путіна Україні потрібно більше наступальної зброї

Україні важливо отримувати багато наступальної зброї, щоби здобути бажану перемогу і зупинити путіна.

Учасник Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Максим Кияк в ефірі Литовського національного радіо LRT говорив про плани путіна та «стару Європу», яка намагається «всидіти на кількох стільцях одночасно».

«Для мене очевидно — путін досі залишається закомплексованим КГБістом, яким він був у 90-х. Насправді людина виправдовує злочини та порушення міжнародного права, прикриваючись псевдоісторичною місією, він живе у своїй реальності, бульбашці. Це дуже небезпечно, не лише для України та країн Балтії, а й для всього світу, адже від цієї людини залежать людські життя, — зазначив він.

Кияк наголошує: позиція Європи насторожує та дивує.

«Стара Європа дуже боїться, що Україна переможе. Адже з їх точки зору може початися ще більша ескалація, яка зробить ці держави стороною конфлікту. Ми ж в Україні коли говоримо про мир, то, це мир на наших умовах. Бо якщо це буде на умовах росії, то Україна зникне як держава».

Щодо сьогоднішньої позиції Німеччини він каже:

«Після Другої світової війни Німеччина начебто відчуває себе винною перед росією, хоча саме Україна зазнала найбільше втрат серед країн Радянського Союзу у цій війні, та Німеччина досі має ці дивні сентименти щодо росії. Ситуація з Німеччиною дуже дивна, бо вони ніби й планують надавати озброєння, але все відбувається надто повільно, — підсумував Максим Кияк.

Поділитись в соцмережах