Репутація та імідж путіна вже знищені хоробрістю ЗСУ

путіну потрібна ескалація. Він шантажує весь світ ядерною зброєю, бо програє.

На цьому наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Так само він розуміє, що це його останній бій. Репутація та імідж пуіна уже знищені хоробрістю ЗСУ. Історію з референдумами ми бачили у 2014 році. Йому тепер потрібна незаконна підстава для застосування проти нас важкої зброї. Тому від заходу мають бути ще жорсткі санкції. А щодо України, я думаю, у довгостроковій перспективі наша країна має історичну місію: боротися з тоталітаризмом і перемогти його», – сказала Ганна Гопко.

Очільниця «АНТС» підкреслює, що фейковими референдумами росія намагається виправдати анексію українських територій.

«Референдуми – це насправді фейкове шоу, навіть не псевдореферендум. Я б ніколи не могла назвати це фальшивим референдумом, використовуючи слово «референдум». Бо насправді це спосіб, яким Кремль намагається виправдати анексію українських територій. А те, що ми бачили в щойно звільнених Збройними силами України Ізюмі та інших містах, селах – розстріли невинних мирних жителів – це геноцид, – каже Гопко. – Після 24 лютого на Херсонщині, коли путін очікував, що російськомовні українці підтримають окупацію, насправді люди багато місяців протестували, багато з них через це були вбиті. Вони не хочуть бути частиною «русского мира», бо росіяни імперіалісти, їм байдуже до людських життів і до виборчих прав».

Вона наголосила, що сьогодні Україна потребує ще більше зброї.

«Зброї, яку ми отримали, на жаль, недостатньо. Хоча навіть маючи її обмежену кількість, нам вдається успішно звільняти окуповані ворогом території. Я щойно повернулась з Вашингтону, де ми вимагали більше HIMARS, більше зброї. Перемога України в інтересах усіх західних цивілізацій. І я вірю, що кожен у цьому світі хоче бачити перемогу України над російською агресією та запобігання новим війнам з боку інших авторитарних режимів!»

Ганна Гопко підкреслила, що розпад радянського союзу став поразкою комунізму, а не колоніалізму.

«Після розпаду радянського союзу, росія почала агресію проти Молдови та Чечні. Пам’ятаєте, що вони робили з чеченцями? Це геноцид. Потім Грузія в 2008 році, потім Україна – в 2014 році. Тому я вважаю, що історична місія України – це зупинити і перемогти російський імперіалізм. І мова не лише про зміну режиму. Бо я впевнена, що зі зміною путіна російськоімперська природа державності не зміниться. Нам потрібно працювати з російським громадянським суспільством, бо росіяни підтримують режим путіна. Вони не протестували, коли російська армія вбивала і ґвалтувала дітей у Бучі, Маріуполі, Ізюмі і т.д. Зараз вони тікають із країни, бо не хочуть самі бути вбитими в Україні. Отже, що я думаю? Маючи більше зброї, жорсткіші санкції та глобальну консолідацію, ми переможемо російський імперіалізм!»

Поділитись в соцмережах