Рада Європи запустила платформу для залучення гуманітарної допомоги українцям

Конгрес Ради Європи створив платформу «поєднання» європейських міст, які хочуть допомогти Україні.

Про це повідомляють в Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Ми провели продуктивну зустріч з Берндом Фьорінгером, заступником голови Конгресу та головою Палати місцевих влад. Правильне та емоційне донесення ситуації в Україні та потенційної загрози всеохопної гуманітарної кризи змусило Конгрес прийняти швидке та впевнене рішення, –  розповідає учасниця АНТС Юлія Вусенко. – Фьорінгер повідомив нам про створення Конгресом ПЛАТФОРМИ «поєднання» європейських міст, що прагнуть допомогти Україні, та українських громад».

За словами Вусенко платформа www.cities4cities.eu уже працює і будь-яка громада Європи, яка готова допомогти Україні з гуманітарними питаннями, може зареєструватися на ній.

«Далі необхідно подати заявку та вказати, яке саме сприяння можуть надати європейські партнери, а платформа автоматично поєднає їх для взаємодії, –  розповідає вона.

В АНТС уточнюють, що за сприяння Конгресу створюють ще одну платформу, спрямовану на координацію допомоги українським біженцям.

«На цій платформі українці зможуть абсолютно безкоштовно знайти житло, транспорт та волонтерів, які можуть допомогти їм. Платформа працюватиме через 10 днів», –  кажуть в АНТС.

Поділитись в соцмережах