18.06.2023

Підбірка найцікавіших матеріалів за тиждень із наших соцмереж

 Команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» посилено працює у різних напрямках. Ми активно розповідаємо про свою діяльність на різних майданчиках, зокрема у соцмережах.  Ми вирішили зробити підбірку найцікавіших матеріалів за тиждень із наших соцмереж, які не увійшли у основні публікації на сайті.

 

  1. Україна повинна стати 33-ю учасницею НАТО

 Нині ж разом зі Швецією НАТО складатиметься із 32 учасників. Наступним членом Альянсу має стати саме наша країна! На саміті НАТО у Вільнюсі Україна чекає офіційного запрошення приєднатися до альянсу. Жодних альтернативних безпекових гарантій бути не може.

«На жаль, немає політичної волі в Альянсу для того, щоб на саміті у Вільнюсі запросити Україну і надати формальне запрошення до членства і фактично надіслати чіткий геополітичний сигнал, що цим запрошенням НАТО наближує історичну перемогу України. Чи буде Україна 33-м членом альянсу, залежить здебільшого від Вашингтону», – заявила Ганна Гопко, голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» в етері «Еспресо».

Більше у відеосюжеті

2. Як українська молодь закликає НАТО на саміті у Вільнюсі запросити Україну в Альянс. 

Третя Модель молодіжної Парламентської асамблеї НАТО завершилася. Проєкт пройшов з успіхом, залучивши талановитих студентів з понад 40 українських ВНЗ.

Третя Молодіжна модель Парламентської Асамблеї НАТО показала, що українська молодь готова втілювати цінності Альянсу та довести, що Україна є невід’ємною його частиною!  Для «АНТС» важливо, щоб Україна, яка рухається до НАТО, мала людей, які готові брати на себе відповідальність.

Більше у відеосюжеті

 

3. Свіжий репортаж команди «АНТС» з Херсонщини, епіцентру найбільшої катастрофи, яку росія нанесла Україні

 У відео про те, як триває евакуація людей і тварин, чи є змога дістатись лівого берега, чому люди не хочуть виїжджати та чи вистачає всього у стабілізаційних пунктах.

На Херсонщині продовжуються операції з порятунку людей та тварин від паводку. Волонтери, просто небайдужі херсонці, які десь знаходять надувні човни, їздять вулицями й перевіряють подвір’я та домівки, шукають людей, які залишилися, літніх та маломобільних осіб, а також домашніх тварин.

Більше у відеосюжеті:

4. У рамках «Європейських студій ANTS» молодь зустрілася з провідними українськими дослідниками стану довкілля та сільського господарства

Цього тижня відбулася чергова зустріч у рамках «Європейських студій ANTS».  Цього разу молодь поспілкувалася з провідними українськими дослідниками стану довкілля та сільського господарства.

Наталією Куссуль – професоркою, доктором технічних наук, завідувачкою кафедри математичного моделювання та аналізу даних Науково-навчального інституту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», експерт OSCE, Світового банку, Об’єднаного дослідницького центре Єврокомісії, науковим керівником проектів програм HORIZON 2020 та HORIZON Europe, представницею України у високорівневій робочій групі EuroGEO.

Андрієм Шелестовим, професором, доктором технічних наук, професором кафедри математичного моделювання та аналізу даних Науково-навчального інституту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», експертом OSCE, UNDP, Світового банку, Об’єднаного дослідницького центре Єврокомісії, учасником проектів програм HORIZON 2020 та HORIZON Europe

Ганною Яйлимовою, доктором філософії з прикладної математики, кафедри математичного моделювання та аналізу даних Науково-навчального інституту НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», експертом Світового банку, учасницею проектів програм HORIZON 2020 та HORIZON Europe

Тема зустрічі – «Як дослідити стан довкілля та сільського господарства, визначити шкоду від екологічних катастроф з використанням супутникових даних методами моделювання засобами штучного інтелекту та машинного навчання?».

Поділитись в соцмережах