Перемовини з росією будуть лише після її поразки – Ганна Гопко

Україна має показувати незмінність своєї позиції щодо повного відновлення територіальної цілісності кордонів 1991 року.

На цьому очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко наголосила під ефіру на каналі «Говорить великий Львів».

«Україні потрібно показувати незмінність своєї позиції щодо повного відновлення територіальної цілісності кордонів 1991 року. А це означає більше наступальної зброї. Ми на жодні перемовини не підемо!» – сказала вона. – Лавров, путін, шойгу, вони розуміють, що їхні плани провалились і вони бачать потенціал української контр-операції». Більше у відео: https://cutt.ly/eZyxBdJ

Ключові тези з виступу Ганни Гопко:

  • Для України важливо зараз наступально діяти не лише на полі бою, вимагаючи побільше зброї, а і у дипломатичні сфері – визнати росію державою-терористом.
  • Україна повинна нарешті представити свою стратегію дезінтеграції російської федерації, яка не відповідає інтересам Заходу, в якого був такий самий страх під час краху радянського союзу, але тим не менше за 30 років незалежності України, ми якраз показали всі переваги. Тому по-більше лідерства, по-більше відповідальності.
  • росія боїться перетворитися на московію. Насправді вони бояться, що вся ця деколонізація, коли республіки почнуть вимагати параду незалежностей і росія перейде у географічний формат московії. путін це визнав в грудні, коли сказав, що у них на території 2 000 конфліктів з територіальними претензіями. Російська недомодель управління боїться українського прикладу децентралізації, коли громади вирішують чи республіки. Тому нам треба більше нав’язувати це та пояснювати.
  • Владі росії здається, що вони вирішують нашу долю, хоча насправді вторгнувшись в Україну вони похоронять тут усі свої недоімперські проекти і тут буде їх кінець.
  • Підхід «після перемоги ми розберемося» з точки зору нерозпорошення зусиль є правильним. Але з точки зору державності він не є правильним. Нас світова спільнота питає про керівника САП. І я цього тижня отримала десятки листів із питанням, що відбувається із призначенням керівника САП. Це дуже неприйнятна ситуація. Я  маю писати правдиву ситуацію, бо це питання моєї репутації і довіри. А я б хотіла написати, що конкурс відбувся і людина яка виграла, тепер призначена, але я не можу цього написати. Чому одні зараз віддають життя за майбутнє України та світу, а інші не можуть призначити керівника САП. Більше у відео: https://cutt.ly/hZycnKg
  • Хочеться бачити, що ця війна є і певним покаянням за всі попередні злочини щодо держави через корупцію, через різні щахрайства, коли послабили ЗСУ і здатність держави себе захистити.
  • Коли я бачу як зараз вкидають у суспільство інформацію, що зараз той чи інший російських олігарх отримає українське громадянство, у той час як захисники, які загинули у бою за Україну, його не отримали… У мене виникає питання: а що відбувається? Ми будемо відбілювати російських олігархів, ці гаманці путіна, які збільшували можливості на нас напасти? Під яким соусом? Бо вони відреклися зараз від путіна? А хто сказав, що вони позбавлені впливу фсб на них? Хто сказав, що це не є троянські коні, які будуть знову вибудовувати свої політичні проекти  і створювати образи «хороших рускіх». Більше у відео: https://cutt.ly/kZyxe6O
Поділитись в соцмережах