Парламентська асамблея НАТО визнала рф державою-терористом: «Наслідки будуть» – Ілля Несходовський

Парламентська асамблея НАТО визнала рф державою-терористом і закликала створити спеціальний Міжнародний трибунал для покарання російських злочинців. Попри те що це більше політичне рішення наслідки країна-агресор відчує.

На цьому наголосив керівник аналітичного відділу Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ілля Несходовський.

«Однозначно це рішення матиме практичні наслідки. Треба тиснути і на інших наших партнерів: США та країни ЄС, щоб вони теж зробили цей крок, бо те що здійснює росія в Україні: знищує цивільну інфраструктуру, енергетичну систему, б’є ракетами по системам життєзабезпечення звичайних громадян – це і є тероризм. Які практичні наслідки? У даному випадку передбачено міжнародними законодавчими актами з приводу того, як світ має протидіяти терористам. Країни, організації та фізичні особи, які причетні до тероризму, попадають під фінансовий моніторинг, який буде обмежувати  кожну транзакцію, яка здійснюватиметься ними», – сказав Ілля Несходовський.

Експерт також підкреслив, що нині є ймовірність, що Іран припинить постачання ракет до рф.

«Пояснюю: щоб не запропонувала Ірану росія, ця країна чудово розуміє, що в результаті таких поставок вони є причетними до злочинів, які вчиняє рф проти України. Саме їх зброя здійснює ці військові злочини, отже вони будуть співучасниками. А безпосередньо міжнародна спільнота нині працює над розробкою наступних санкцій, які вже будуть і проти Ірану. І це може бути повністю заблокована торгівля, наприклад, нафтою, – каже він. – Єдине, в мене є питання вже до українського уряду: чому іранські компанії досі працюють на території України? Чому не попадають під обмеження? Чому уряд не вживає жодних заходів щодо цих компаній? Потрібно, щоб Іран також розумів, що якщо вони співпрацюють з терористами, то співпраця з нами неможлива».

За словами Іллі Несходовського нині в Україні працює близько 6 тисяч  іранських компаній.  Найбільше їх зареєстровано в Києві на Харківщині.

Поділитись в соцмережах