Нам треба повна економічна ізоляція рф — Гопко

Головним напрямом України в міжнародній діяльності зараз повинно стати укріплення коаліції рішучих.

На цьому в етері Громадського радіо наголосила Ганна Гопко, голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

«Головний напрям зараз — це укріплення коаліції рішучих. Це ті держави, які не бояться поразки ворога, які готові діяти асиметрично, які підтримують креативні ідеї як надсилання військових місій. Тому що ми розпорошуємо зусилля на країни Глобального півдня, які не мають ні зброї, ні ресурсів і не розуміють Європу. Їм далека ця війна», — розповідає Гопко.

Крім того, голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» зробила окремі акценти, на яких аспектах потрібно сфокусуватися. За її словами, це повна економічна ізоляція рф та визнання російської агресії геноцидом:

«Потрібно робити акцент на напрямку повної економічної ізоляції рф, частиною якого є конфіскація активів. Усіх 300 мільярдів. Ворог нарешті має понести відповідальність. Повинно бути визнання російської агресії геноцидом. Це дуже важливо, щоб не було такого затягування, яке ми вже бачили. Коли на визнання Голодомору геноцидом для Європарламенту потрібно було 90 років», — ділиться своєю думкою Ганна Гопко.

Також вона зауважила на потребу протидії російській пропаганді за кордоном:

«За кордоном треба розбудовувати просвітницькі кампанії. Ми бачимо, як працює російська пропаганда. Нам потрібно зберегти підтримку громадян важливих для нас країн, щоб уже після виборів, незважаючи на те, хто буде обраним, питання допомоги України було у пріоритеті», — каже голова правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

Поділитись в соцмережах