25.06.2023

Найважливіші напрямки роботи тижня

Команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» посилено працює у різних напрямках. Ми активно розповідаємо про свою діяльність на різних майданчиках, зокрема у соцмережах.  Ми вирішили зробити підбірку найцікавіших матеріалів за тиждень із наших соцмереж, які не увійшли у основні публікації на сайті.

  1. Україна повинна отримати запрошення на вступ до НАТО на саміті у Вільнюсі!

Напередодні Європейський парламент прийняв резолюцію із закликом офіційно запросити Україну в НАТО на саміті у Вільнюсі.

«Це – потужний сигнал для Білого дому про те, що в НАТО є єдність щодо запрошення України. І не плутаймо запрошення в НАТО і з членством. Ми розробили кампанію Україна в НАТО 33-тя, де є перший етап – це до саміту у Вільнюсі переконати Вашингтон змінити свою позицію і фактично уникнути помилок Бухарестського саміту 2008 року, коли Україна і Грузія не отримали ПДЧ і це спричинило вторгнення рф в Грузію у 2008 році, а далі російська агресія почалася з анексії Криму у 2014. Тому НАТО не повинне бути альянсом нерішучих. Зараз час робити відважні та сміливі кроки з метою захисту безпеки Європи, зміцнення обороноздатності користуючись унікальним досвідом Збройних сил України. Ну і це той момент, коли НАТО вже давно зрозуміло, що їм теж потрібна Україна», – заявила Ганна Гопко, голова правління ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» в етері 5 каналу.

Більше у відео.

2. «Екоцид» у Каховці: стратегія ЄС щодо запобігання терористичним атакам росії. У Брюсселі відбулася важлива дискусія, присвячена найбільшій техногенній катастрофі в Європі за останні десятиліття – «екоциду» у Каховці.

Очільниця Мережі «АНТС» Ганна Гопко разом з іншими експертами та офіційними особами ЄС, депутатами Європарламенту зібралися разом, щоб розглянути критичну проблему екоциду в Каховці та висвітлити наслідки цього російського терористичного акту для України та за її межами, обговорити, як ЄС може активно перешкоджати терористичній діяльності росії.

«Підрив дамби та Каховської ГЕС створив екологічну катастрофу і катастрофа сталася на території України. Але його наслідки негативно позначаться на багатьох країнах Чорноморського регіону. Ми вже чули від болгарських медіа про негативні наслідки забруднення Чорного моря та ситуації з сільським господарством. Тому йдеться не лише про Україну, а й про продовольчу безпеку та багато інших проблем», – зазначила Ганна Гопко.

Ключовим висновком з обговорення було обов’язкове продовження та посилення підтримки України та вступ України до НАТО.

  1. Молився три дні і втратив 10 кілограм ваги…

Трагічна історія Сергія шокує Україну та весь світ.

Волонтери Мережі АНТС на чолі з волонтером Петром Шотом знову приїхали на Херсонщину з гуманітарною допомогою. Під час поїздки волонтери познайомилися із Сергієм, який розповів про те, як окупанти вбили його 13-річного сина. Це сталося через одинадцять днів після звільнення Херсона…

Переглядайте нову серію Щоденника Волонтера в YouTube: https://youtu.be/pFO9q65ep2Q

Продовжуємо фіксувати злочини держави-терориста і надихатись стійкістю і силою духу наших людей!

 

  1. Потрібні конференції з Перемоги України!

Сьогодні у Лондоні розпочалася конференція Ukraine Recovery Conference – великий захід, присвячений відбудові України під час та після війни з рф.

«Це дуже добре, що є такі конференції і що туди ми їдемо презентувати свої плани про те, як треба зараз допомагати громадам, як шукати інвесторів. Ці конференції – сигнали, що Захід з нами. Але я хотіла побачити конференції з Перемоги України, де б говорили про надання Україні ATACMS, де б говорили про те, що Україна стане 33-м членом НАТО після Швеції. Я дуже сподіваюся, що зокрема завдання відновлення територіальної цілісності в міжнародно визнаних кордонах 1991-го року будуть теж предметом обговорення. Захід має нарешті ухвалити стратегічне рішення щодо стовідсоткової перемоги України. Має бути нарешті рішення, щоб Україна перемогла у 2023-му році. Вони повинні прийняти це історичне рішення на саміті у Вільнюсі й запросити Україну до членства в НАТО. Офіційне запрошення не означає членство завтра», – заявила очільниця Мережі «АНТС» Ганна Гопко у коментарі 5 каналу.

Більше у відео.

 

Поділитись в соцмережах