05.05.2022

Ми сподіваємося, що Україна зламає хребет путіну – Руслан Габбасов

Сьогодні, коли ми говоримо про майбутнє росії, питання не просто у зміні режиму, а в тому, як уникнути тоталітаризму в ХХІ столітті

Саме ця тема стала ключовою під час зустрічі Голови правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганни Гопко з лідером та активістом національного башкирського руху Русланом Габбасовим.

Габбасов  опинився у Литві через переслідування путінським режимом, саме через утиски та погрози він був змушений покинути територію рідного йому Башкортостану. Зараз активіст мешкає у Вільнюсі, де разом з однодумцями продовжує працювати на благо свого народу.

«Башкирський народ з покон віку бореться за свої права, свободу, за свою мову, традиції та культуру. Сьогодні у рф переслідують всіх інакомислячих. Ми були найбільшою організацією, що захищали права та свободи нашого народу. Нас визнали екстремістською організацією і заборонили діяльність», – каже він.

Він підкреслив, що путін намагається використати представників корінних народів у війні проти України.

«Ми сподіваємося, що Україна зламає хребет путіну, імперія розвалиться», –  каже він .- Після того, як режим путіна буде зруйновано, війська ООН мають ввійти на територію росії, взяти під контроль ядерне озброєння рф та вивезти його з країни. У цієї країни не повинно залишатися ядерного озброєння, щоб у “нового князька” не було бажання погрожувати світу ядерною війною”, — підкреслив Руслан Габбасов.

Детальніше у відео https://cutt.ly/3GCRSOu

Поділитись в соцмережах