Ми хочемо, щоб Джо Байден нарешті проявив лідерство – Ганна Гопко

Українці у Варшаві вимагали від президента США рішучих кроків

Надати негайно українським військовим зброю необхідну для захисту від російських бомб та ракет, запровадити ще більше санкцій проти путінського режиму та ввести повне ембарго на російські нафту та газ.

Саме з таким вимогами вийшли на мітинг українці у Варшаві, під час офіційного візиту президента США Джо Байдена.

«Діяти потрібно зараз! Вже! Негайно! Надати українським військовим зброю прямо зараз, не відкладати і зробити все, щоб ми перемогли якомога швидше, – каже учасниця протесту, голова правління Мережі захисту національних інтересів “АНТС”  Ганна Гопко. – Також ми вимагаємо використати всі існуючі засоби тиску на путінський режим: повне ембарго та ще більше санкцій для олігархів. Ми хочемо, щоби президент Байден нарешті проявив лідерство і всім країнам НАТО дав «зелене світло»,  щоб нам допомогли виграти. Бо Україна захищає весь цивілізований світ. Також потрібно вирішити питання членства України в ЄС».

Вона підкреслила, що активісти будуть продовжувати вимагати, щоб кожен день, коли українці захищають свою землю, вони щодня бачили реальну допомогу  Україні.

«Ми дякуємо за підтримку українських біженців, але нам треба зупинити війну! Україна зараз є щитом Європи і вона потребує підтримки!»

Нагадаємо, напередодні відбулася акція у Брюсселі. Такі кампанії українські активісти будуть проводити до тих пір, поки Україні не буде надано повну підтримку для перемоги над російським режимом.

Поділитись в соцмережах