30.04.2022

Мережею захисту національних інтересів “АНТС” у квітні передано медикаменти та засоби особистої гігієни для жителів Донеччини

У рамках ініціативи “Help Ukraine 22: Операція Паляниця” Мережею захисту національних інтересів “АНТС” відправлено понад 50 найменувань лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Замовлення створювалося відповідно до запитів від громад та закладів охорони здоров’я, зокрема, лікарів Комунального підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Костянтинівської міської ради”.
Також відправлено 300 комплектів із засобами гігієни, 100 упаковок підгузків та пелюшок для дітей та дорослих.

“Наша допомога прямувала до Костянтинівки, Курахового, Мар’їнки та Добропілля. Ми надзвичайно хвилювалися, щоб безпечно доправити цінний вантаж, якого так очікували люди!” – розповіла членкиня Мережі захисту національних інтересів “АНТС” – Антоніна Загроцька.

Це стало можливим завдяки співпраці нашої організації з громадами, громадськими активістами та небайдужими мешканцями, які на кожному етапі роботи сприяли її втіленню.

Висловлюємо подяку: колективу ГО “Лісові ініціативи і суспільство”, Нелі Бик, Ксенії Печерській, Ганні Партл, Ользі Даніловій та Ользі Малишевій.  

Поділитись в соцмережах