17.05.2022

Купівля військових облігацій – інвестиція в українську перемогу

Купівля державних військових облігацій – це інвестиція в українську перемогу

«Ще досвід Першої та Другої світових воєн, свідчить, що для країни, яка веде справедливу оборонну війну, дієвим засобом одержання фінансового ресурсу для наповнення бюджету, є випуск військових облігацій для потреб оборони та, навіть, відбудови країни в післявоєнних період», каже учасник Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ярослав Сидорович.

Міністерство фінансів України з початку війни випускає військові облігації. Залучені з їх продажу кошти направлятимуть на фінансування потреб Збройних Cил України та підтримку економіки країни.

«Багато громадян, які накопичували гроші для придбання житла, автомобіля, освіти дітей, лікування та відпочинку, розуміють, що зараз головна мрія про перемогу, і готові свої фінансові збереження інвестувати на підтримку держави через придбання військових облігацій, зазначає Сидорович. Враховуючи понесені втрати слід прогнозувати, що суми обсягів військових облігацій будуть зростати, дохідність таких облігацій має зменшуватись, бо їх гарантом є держава».

Він наголошує: варто зняти штучні обмеження на придбання облігацій, зменшити суми комісійних зборів та прибрати зайві бюрократичні процедури.

«На сьогодні для придбання фізичними особами військових облігацій, які за суттю є облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП), існують зайві бюрократичні обмеження. Хочу звернутись до банків, і зокрема державних: Ощадного банку та Приватбанку, бо саме від їх злагодженої роботи зараз залежить забезпечення можливості кожного громадянина, від студента до пенсіонера, дати відсіч окупантам у вигляді фінансової підтримки держави через придбання військових облігацій, каже фахівець. Дайте можливість всім громадянам вільно купувати військові облігації онлайн-засобами мобільних додатків та веб-застосунків. Зніміть штучні обмеження на придбання облігацій та зменште суми комісійних зборів та бюрократичні процедури. Дайте клієнтам можливість достроково розривати депозитні договори при направленні коштів на придбання військових облігацій».

Ярослав Сидорович наголосив:

«Сьогодні час робити все для перемоги, а про заробітки і високі зарплати буде час думати після перемоги».

Поділитись в соцмережах