07.03.2023

Команда «АНТС» доставила гуманітарну допомогу на Сумщину

2457 сімей Путивльської громади отримали від волонтерів Мережі захисту національних інтересів «АНТС» гуманітарну допомогу.

«Ми привезли у громади харчові набори, рукавички, пледи, тепленькі шапки, – розповідає волонтер Петро Шот, який доставив допомогу. – Щасливі обличчя, радість у очах та віра у перемогу – саме такі емоції ми бачили у Путивльській громаді під час доставки гуманітарної допомоги. Ми продовжуємо підтримувати українські міста та селища. Адже зараз для кожного з нас важлива підтримка, а особливо тих, хто цього дуже потребує, наприклад, громади, що постраждали від російської окупації, обстрілів чи ракетних ударів. Саме вони потребують чи не найбільшої підтримки та допомоги. Їм важливо відчувати ось цю нашу об’єднаність».

Путивльська громада Сумської області межує з ворогом і з самого початку війни вона потерпає від обстрілів. Тому наше завдання підтримати громаду та забезпечити усім необхідним.

Варто зазначити, що допомогу отримали Путивльський дитячий садочок, Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», Путивльський ліцей 1 ім. Радика Руднєва, Путивльський ліцей 2 ім. Григорія Яковича Базими, Путивльський педагогічний фаховий коледж, Путивльський Профліцей, Комунальний заклад – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради.
Гуманітарна допомога надана Міністерством закордонних справ Республіки Тайвань 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan) на прохання голови ГО «АНТС» Ганни Гопко та за сприяння гуманітарної організації Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) і ГО Лісові ініціативи і суспільство ForestCom.

Поділитись в соцмережах