Другий геноцид українців відбувається в ХХІ столітті через російськи тоталітаризм

Путін заперечує існування українців. І нині відбувається другий геноцид українців через російський тоталітаризм.

На цьому, в інтерв’ю виданню Commonspace.eu наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«У 1930-х Москва зламала опір українців, заморивши голодом мільйони, дегуманізувавши їх як просто «етнографічну справу». Техногенний голод – Голодомор, геноцид, вбив мільйони українців. Захід пішов, але тоді Сполучені Штати узаконили все, поширивши дипломатичне визнання сталінського режиму, – сказала вона. – Путін заперечує існування українців. Водночас лунають російські заклики «вбити всіх українців»».

І нині, у 21 столітті, через російський тоталітаризм відбувається вже другий геноцид українців.

«Демократичний Захід» відмовився від забороненої для польотів зони, побоюючись «ядерної війни» з росією. Це прямо з радянського підручника, – підкреслила вона. – Це теж самопараліч. Захід має нарешті прокинутися від загрози, яку російська держава-поза законом становить для глобального миру та безпеки. Захід значною мірою несе відповідальність за допомогу російському режиму в економічному та військовому зміцненні. Європейські цінності були принесені в жертву.  Європейська безпека була принесена в жертву.  Незалежні країни були принесені в жертву як буферні держави.  Брудні гроші = розмивання демократії!  Припиніть годувати звіра! росію слід визнати державою-спонсором тероризму».

Ганна Гопко переконана: росія повинна бути внесена до чорного списку FATF і виключена з усіє організації.

«Обмежені санкції щодо російського банківського сектору залишають чимало лазівок для російської федерації для продовження фінансування загарбницької війни проти України, а також інших її брудних дій проти глобальної та регіональної стабільності. Військові злочини, спонсорство тероризму та звірства, вчинені росією та її довіреними особами в усьому світі, підривають діючу систему запобігання відмиванню грошей, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї (відмивання, фінансування та фінансування). Поки що глобальна група по боротьбі з відмиванням грошей (FATF) продемонструвала лише теплу(без ентузіазму) реакцію на кричущі порушення Росією міжнародного права. З метою пом’якшення шкоди, яка вже нанесена цілісності, підзвітності та стабільності світової фінансової системи, Росія має бути негайно виключена з FATF і визначена як юрисдикція високого ризику («чорний список» FATF)».

російська федерація є членом FATF з 2003 року.

«Коли їй було надано членство, росія взяла на себе зобов’язання дотримуватися цінностей, принципів та мандата організації, – нагадала Ганна Гопко.

– Проте неоголошена та неспровокована війна росії проти України суперечить цим основним принципам міжнародного співробітництва, діалогу та взаємоповаги між країнами, закріпленими в мандаті FATF.  росія вчинила військові злочини та звірства проти цивільного населення, які підтримують терористичну діяльність як державний суб’єкт. Військова діяльність росії проти цивільної інфраструктури в Україні гальмувала національні та міжнародні програми в Україні, спрямовані на запобігання відмивання коштів та фінансування тероризму. Росія обстрілює всю українську територію – від Луганської області до Закарпаття, а в Україні немає ракетних систем, за винятком кількох комплексів «Нептун» і ракет для них, щоб вразити російську військову та матеріально-технічну інфраструктуру на глибині не менше 300 км від кордону. Знову ж таки, потрібні ATACMS».

Поділитись в соцмережах