Донбас тримається: українській армії вдалося відвоювати кілька населених пунктів – Наталія Веселова

На Донеччині та Луганщині ситуація дуже важка, але Донбас тримається.

«На Донеччині все оптимістичніше, ніж на Луганщині, бо там більше українських військ. Вони чинять супротив. Навіть по деяких напрямках українській армії вдалося відвоювати декілька населених пунктів. Тому, Донбас тримається», –  сказала експерт Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Наталія Веселова.

За її словами у Маріуполі стабільно важка ситуація. Окупанти не дають можливості вивезти людей.

«Мені б дуже хотілося, щоб сьогодні коридори спрацювали, але не дуже вірю, що це вдасться на повну. Окупанти роблять все можливе і неможливе, щоб люди взагалі не дізналися про них. І маріупольці просто не знають про місця збору. До того ж часто «зелені коридори» зриваються через обстріли. Але життя  кожного українця для нас важливе, тому ми сподіваємося, що сьогодні їм вдасться вийти та евакуюватися», –  каже вона.

Окрім того, українська сторона відстежує ситуацію з примусовою евакуацією наших громадян на окуповані території та в росію.

 «Працює гаряча лінія, куди люди можуть зателефонувати та повідомити, що їх родич чи знайомий зник. Повідомити його дані. Після цього держава застосує всі інструменти для пошуку людини. Кожен українець, який зник безвісти, розшукується. Я впевнена: той, кого вивезли – буде повернений, бо ми будемо вести боротьбу за кожну людину», – підкреслила вона.

Поділитись в соцмережах