08.08.2023

Чому моя заявка не пройшла?

Саме це питання зараз хвилює учасників/-ць проєкту HALLI 2.0 , що не потрапили в список 60 команд, відібраних Конкурсною комісією для участі в ідеатонах. Ми не можемо коментувати кожну заявку, але спробували зібрати основні причини не проходження заявок на цьогорічний конкурс. Основних причин, насправді дві:

  1. Команда, що подавалася, не достатньо уважно ознайомилася з умовами конкурсу та критеріями оцінювання, відповідно в заявці бракувало необхідної інформації і вона не витримала конкуренції з іншими, де всі вимоги були враховані.
  2. Заявники/-ці не зрозуміли або неправильно зрозуміли основну мету хакатону – підтримку ідей соціальних інновацій, відповідно не всі ідеї містили соціальну інновацію як складову проєкту.Таким чином, багато ідей з інфраструктурними рішеннями, ремонт даху або побудова дитячого майданчика, залишилися поза фокусом.

Тут варто пояснити більш детально. Безумовно, відремонтований дах або сучасний дитячий майданчик здатні покращити якість життя в громаді, але, по-перше, цими питаннями має опікуватися місцеве самоврядування, а по-друге – при всій важливості для громади, такі проєкти  аж ніяк не можна віднести до інновацій, якщо це просто черговий ремонт чи типовий майданчик. Сподіваємося, вирішити такі  проблеми нашим заявникам допоможуть Методичні рекомендації та алгоритми надання допомоги органам місцевого самоврядування у відновленні територіальних громад, розроблені колегами з мережі захисту національних інтересів “АНТС”.

Ми дуже вдячні всім командам, що подалися на HALLI 2.0 і сподіваємося, що цей короткий допис допоможе подивитися на свої проєкти під іншим кутом, знайти підтримку та партнерів для їх втілення. Навіть якщо ваша заявка не пройшла, наша команда не випустить вас із поля зору і обов’язково пропонуватиме участь в інших проєктах та ініціативах. Тож залишаймося на зв’язку!

Проєкт реалізує ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС””за фінансової підтримки NED.

Поділитись в соцмережах