«АНТС» запустили IV Модель Молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО

Понад 150 молодих та прогресивних лідерів долучилися до цьогорічної Моделі молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО, організованої Мережею захисту національних інтересів «АНТС» за підтримки ПАКТ Engage.

«Ми раді вітати таку велику кількість талановитої молоді, готової взяти на себе відповідальність за майбутнє України та наближати країну до вступу в Альянс. Ця ініціатива — важливий крок у напрямку посилення голосу молоді в ухваленні рішень, що впливають на їхнє життя. Запуск IV Моделі молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО означає не лише початок нового етапу діалогу та співпраці між молоддю, але й важливий крок у напрямку зміцнення безпеки та єдності в Європі», — заявила голова правління Мережі «АНТС» Ганна Гопко.

«АНТС» вже четверте реалізує молодіжну платформу, покликану зміцнити євроатлантичний орієнтир України шляхом надання ініціативній молоді знань і навичок, пов’язаних з сучасними викликами євроінтеграції у період воєнного стану.

«У 30-ти річчя відновлення державності АНТС ініціювала першу Молодіжну модель ПА НАТО. Україна, яка 11 рік стримує російську збройну агресію, стала контрибутором європейської безпеки. Війна нагадує нам про те, як важливо мати сильний та злагоджений міжнародний союз, яким є НАТО. Для України подальша розбудова стратегічного партнерства з НАТО передбачає також процес внутрішньодержавних перетворень, в якому обов’язково має бути залучена молодь з різних регіонів України», — розповіла Ганна Гопко.

Одне із завдань проєкту — підвищення рівня обізнаності української молоді щодо історії та стандартів НАТО, взаємодії з Україною. 

«У нашій візії «Україна в НАТО до 2030» — саме молодь вимагатиме демократичних перетворень у відповідальних державних посадовців, пришвидшення реформ. Саме тому АНТС ініціювала Молодіжну модель ПА НАТО, щоб підготувати прогресивну молодь до відповідального завдання — реалізацію закріпленого в Конституції курсу на вступ до НАТО)», — зазначила голова правління Мережі «АНТС».

Модель молодіжної ПА НАТО триватиме понад місяць, де буде можливість зустрітися з фаховими лекторами, які розкажуть все про роботу ПА НАТО. Учасники Моделі молодіжної ПА НАТО зможуть проявити себе як лідери, очолити комітети ПА НАТО та напрацювати резолюції. 

Молодь матиме унікальну можливість обговорити актуальні питання безпеки, оборони та міжнародного співробітництва, розробити практичні рекомендації для лідерів НАТО. Цей захід також сприятиме розвитку лідерських навичок, командної роботи та критичного мислення серед молодих представників євроатлантичного співтовариства.

«Модель молодіжної ПА НАТО — це платформа, де активна та прогресивна молодь з євроатлантичними поглядами може творити нові смисли, базуючись на інтелектуальних досягненнях та вищих людських цінностях: свободі, демократії, мирі, гідності, взаємоповазі та любові. Цей захід підтверджує прагнення молоді до активної участі у розбудові євроатлантичної безпеки та миру», —  наголосила Оксана Юринець, народна депутатка України VIII скликання та Голова української делегації у ПА НАТО у 2018-2019 роках.

Участь молоді в IV Моделі молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО стає не лише можливістю висловити власну думку та внести вагомий внесок у міжнародну політику безпеки, але й активним кроком у напрямку підтримки майбутнього, де Україна буде членом сильного, об’єднаного союзу держав.

Ця публікація була представлена Мережею захисту національних інтересів «АНТС» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США

Поділитись в соцмережах