25.08.2022

Тендер на проведення навчальних курсів для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди

Закупівля на проведення навчальних курсів для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди, яка завдана внаслідок російської агресії.

Термін подачі комерційних пропозицій

Неділя, 25 вересня 2022 включно

Адреса

Київ

Максимальна сума тендеру (грн)

144 000

Види послуг

Розробка навчальних матеріалів, в тому числі відеоматеріалів, для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди, яка завдана внаслідок російської агресії, проведення навчального курсу для журналістів щодо економічної оцінки екологічної шкоди, проведення семінарів для представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди, проведення «Літньої школи» для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди.

Опис

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» в рамках проєкту «Разом за екологічну демократію, справедливість та верховенство права в Україні» оголошує закупівлю на проведення навчальних курсів для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди, яка завдана внаслідок російської агресії

ГО “АНТС” разом з партнерами під загальним керівництвом The Environmental Law Alliance Worldwide (ELAW) втілює проєкт «Разом за екологічну демократію, справедливість та верховенство права в Україні». Проект має на меті посилити захист довкілля в Україні через підтримку екологічного активізму та антикорупційних зусиль. Разом ми зміцнимо спроможність екологічних активістів та їхніх союзників, включаючи юристів, науковців, журналістів та антикорупційних активістів, щоб вирішити вкорінені екологічні проблеми в Україні. Ці проблеми включають забруднення води, повітря та ґрунту, погане управління відходами, втрата біорізноманіття та вплив зміни клімату. Цей проект сприятиме чистішому та здоровішому довкіллю в Україні, кращому верховенство права, розширенню можливостей громадян та нове партнерство між українськими організаціями громадянського суспільства.

В рамках проєкту мають бути проведені навчальні курси для журналістів та представників місцевого самоврядування щодо економічної оцінки екологічної шкоди, яка завдана внаслідок російської агресії

Виконавець має:

  • Розробити навчальний курс щодо економічної оцінки екологічної шкоди, яка завдана внаслідок російської агресії (в термін до 30 листопада)
  • Взяти участь в записі навчальних відеоматеріалів щодо економічної оцінки екологічної шкоди, які будуть створені на основі розробленого навчального курсу
  • Провести 4 онлайн-семінари щодо економічної оцінки екологічної шкоди для представників місцевого самоврядування протягом грудня 2022 – травня 2023 (точні дати будуть узгоджені)
  • Провести навчальний онлайн-курс для журналістів щодо економіної оцінки екологічної шкоди протягом грудня 2022 – травня 2023 (точні дати будуть узгоджені). Навчальний курс має складатись з мінімум 2 тематичних онлайн-семінарів, виконання контрольних завдань та підсумкового онлайн семінару.
  • Взяти участь  як лектор в 4-х денній «літній школі» для журналістів та представників місцевого самоврядування орієнтовно в липні-серпні 2023р (точні дати будуть узгоджені).

Вимоги до виконавців

– суб’єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України;

– обізнаність із темою економічних процесів в екології;

– наявність успішних кейсів у розробці та проведенні навчальних курсів, матеріалів щодо питань економічної оцінки екологічної шкоди

Комерційні пропозиції прохання відправляти на електронну адресу ants.ngo@gmail.com з поміткою «Комерційна пропозиція Навчальний курс економічної оцінки екологічної шкоди»

Комерційна пропозиція має складатись із:

  1. Резюме виконавців
  2. Орієнтовний план навчального курсу.
  3. Цінова пропозиція.
  4. Свідоцтво про державну реєстрацію або Виписку (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  5. Документи, що підтверджують наявність успішних кейсів у розробці та проведенні навчальних курсів, матеріалів щодо питань правової оцінки екологічної шкоди.

Контактна особа

Олег Радійчук

Запитання надсилати на адресу ants.ngo@gmail.com з поміткою «Питання до комерційної пропозиції Навчальний курс економічної оцінки екологічної шкоди»

Поділитись в соцмережах