30 тонн гуманітарної допомоги отримали громади

Минув третій місяць героїчного спротиву українського народу проти російського агресора та щоденної праці українців задля наближення перемоги.

Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» разом з ГО “Лісові ініціативи і суспільство” в рамках реалізації проєкту “Local Humanitarian Response Initiative” адресно доставили понад 30 тонн гуманітарної допомоги громадам, які постраждали від війни, а також громадам, які прийняли найбільшу кількість ВПО. А це більше 3500 громадян у 19 областях України.

До нашої команди долучилися п’ятеро науковців з УкрНДІЛГА, які вимушено покинули Харків: Букша І.Ф., Бондарук М.А., Пастернак В.П., Яроцький В.Ю. та Букша Т.І. Експерти та волонтери організації відвідали діток із сімей ВПО, що розселені на території Журавненської, Жовтанецької та Львівської громад Львівської області. Діти отримали подарунки від одноліток з Німеччини та багато м’яких іграшок.

Експерти організації провели екскурсію у Винниківському лісі. Серед інших учасників її відвідали багато ВПО, які змогли відволіктися і трохи відпочити.

Ми щиро дякуємо усім жертводавцям, які долучилися до збору допомоги. Support Ukraine group, Hochschule für nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Global Conservation, Angela Dichte, Ole Schartmann, Rafael Matthew Hawkins, колегам з Англії та Франції. Ваша праця та ентузіазм є величезною підтримкою у досягненні перемоги за свободу України! Спільними зусиллями наближаємо перемогу! Слава Україні!

Поділитись в соцмережах