Діючий Проєкт

Європейські студії у співпраці з Фондом родини Богдана Гаврилишина

В рамках проєкту Програми «MATRA» / «Ключові засади ефективного шляху України до ЄС: моніторинг, співпраця, освіта».

Європейські студії АНТС – це унікальний підхід до просвіти перспективної української молоді, занурення слухачів до теорії та практики європейської інтеграції. Він полягає в поетапному поєднанні  різних форматів освітніх заходів. Мета – формування пулу молодих українських експертів, що працюватимуть в українських та європейських інституціях в процесі та після інтеграції України до ЄС. 

1 етап : весна 2023

Він передбачає ознайомчі лекції з теорії та практики європейської інтеграції від провідних європейських та українських експертів, інтелектуалів та практиків, проведених та записаних у квартирі Богдана Гаврилишина перед студентами та молодими фахівцями-практиками державного управління, громадськими активістами тощо. Участь молоді в цих заходах комбінована – очно до 15 людей, необмежена кількість в Zoom за попередньою реєстрацією. Також відбувається пряма трансляція події у соцмережі ГО Мережа захисту національних інтересів АНТС.

Тематика зустрічей: перспективи України, досвід інших країн у євроінтеграції, специфіка роботи європейських інституцій, їх  ефективність та  зв’язки з національними системами управління, бюджетні та фіскальні процедури ЄС, а також діяльність різних ринків, інноваційних екосистем, останні розробки у сферах оборони та безпеки тощо.

2 етап: кінець травня – червень 2023

З записаних на попередньому етапі лекцій формується дистанційний навчальний курс для розміщення  на відкритій освітній платформі із широким залученням слухачів – від 300 в активній фазі курсу, до 3000 учасників, що матимуть доступ до матеріалів курсу після його офіційного завершення.

3 етап : липень – серпень 2023

30-40 найбільш успішних та мотивованих студентів попередніх етапів беруть участь в офлайновому тренінговому інтенсиві з більш детальним та глибоким зануренням в теми євроінтеграції попередніх навчальних етапів.

4 етап: осінь – початок зими  2023

Важливою складовою навчання є також ознайомчі візити 30 найбільш успішних та мотивованих студентів Європейських студій  до Європи та стажування, а також можлива подальша робота в українських центральних органах влади, та аналітичних центрах України на виконання нашою країною ефективного євроінтеграційного поступу. 

Європейські студії  є частиною більш масштабного задуму ГО Мережа захисту національних інтересів “АНТС” з формування та плекання нової державницької еліти, мережі фахівців нового покоління, що працюватимуть на благо України, будучи частиною державних та громадянських інституцій.

Контактна особа для співпраці 

Олена Сас

063 617 43 01

olena.sas@ants.org.ua

 

Kingdom of the Netherlands
Поділитись в соцмережах