Як захистити українське небо від ворожих ракет та пришвидшити перемогу – які ще теми обговорювали на безпековому форумі в Канаді

Очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» спільно з партнерами: Дарією Каленюк із Центру протидії корупції та українською захисницею Юлією Микитенко відвідали Міжнародний безпековий форум, що проходив в канадському Галіфаксі.

Учасники форуму – представники урядів та парламентів різних держав світу, політологи, експерти у сфері міжнародних відносин, безпеки та оборони. Тема української перемоги — серед пріоритетних питань заходу.

«Після роботи у Тайвані, Південній Кореї та США продовжуємо міжнародну адвокацію вже у Канаді.  Тут зібралися світові лідери, міністри оборони, депутати та парламентарі. Разом з партнерами ми провели зустрічі з міністром оборони США Лойдом Остіном, міністрами оборони Швеції та Канади, відбулася зустріч з представниками Конгресу, німецького Бундестагу. Всі розмови про те, як допомогти Україні перезимувати, як захистити небо, щоб росія не могла продовжувати бомбардування та знищення інфраструктури. Україна потребує генераторів та трансформаторів, адже через обстріли загарбником знищено 50% критичної інфраструктури. Говорили також про українські громади та їх потреби, — наголосила у своєму коментарі Ганна Гопко. — Тобто від геополітичних речей: членства України в НАТО, захист від авторитаризму, протидії наступу авторитарних режимів на демократичні, ми обговорювали і нагальні практичні речі: як допомогти громадам пережити зиму. Також обговорили питання навчання українських військових».

Очільниця «АНТС» підкреслила, що основний пріоритет — організувати світ для пришвидшення перемоги України.

«Наголошували на тому, чому важлива саме перемога, а не будь-які спроби домовитися. Говорили про геополітичне значення української перемоги. Нам потрібно більше зброї. Також важливо продовжувати поглиблювати санкції проти росії», — сказала Ганна Гопко.

Міжнародний безпековий форум у Галіфаксі (HFX) був заснований за щедрої підтримки канадського уряду у 2009 році та діяв як частина Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів (German Marshall Fund of the United States). З 2011 року HFX працює як незалежна організація.

Поділитись в соцмережах