29.03.2023

Відновлюємо Україну: очільники чотирьох українських громад поїхали у Францію

«АНТС» спільно з Міжнародним центром української перемоги організували чергову триденну адвокаційну поїздку для представників чотирьох українських територіальних громад. Цього разу українська делегація відправилася у Францію.
Наталія Рибинська, заступник міського голови Овруцької міської ради, Олена Швидка, голова Іванівської селищної громади, Віктор Годик, міський голова Горохівської міської ради та Світлана Спажева, Покровський селищний голова протягом трьох днів обмінюватимуться досвідом з французькими колегами, розкажуть їм про реальну ситуацію в Україні та поспілкуються з місцевою пресою.
«У перший день українська делегація зустрічалась із головою парламентської групи Україна-Франції, французькими сенаторами та Асоціацією малих міст Франції. Французькі колеги дізнались шокуючі історії та факти з окупації. Також обговорювали проблеми та потреби громад», – каже учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Люсьєна Шум.
Адвокаційний візит організовано громадською організацією Мережа захисту національних інтересів ANTS та Міжнародним центром української перемоги аби допомогти українським громадам встояти під час війни та знайти партнерів за кордоном для відбудови та обміну досвідом.
Поділитись в соцмережах