В Україну приїхала чергова партія гуманітарної допомоги з Тайваню

Чергова партія гуманітарної допомоги з Тайваню вже в Україні. Доставку до нашої країни організувало Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM). Команда Мережі захисту національних інтересів «АНТС» спільно з партнерами з ГО «Лісові ініціативи і суспільство» ForestCom зустріли необхідний вантаж та направили у громади, які його потребують.

«На Волині розвантажуємо вже третю фуру, це якщо говорити суто про Волинську область. Загалом же вантажі попрямували в Рівненську, Волинську, Миколаївську, Івано-Франківську та Херсонську області, – каже учасниця Мережі «АНТС» Юлія Вусенко.

Теплі ковдри, шапки, рукавиці для дітей і дорослих та поживне протеїнове печиво передали українським громадам.

«Сьогодні розподіляємо допомогу по громадах Волині. Поживне протеїнове печиво роздаємо по школах ( в укриттях), а також організаціям, які формують сухпайки. Крім цього, для цивільних є теплі шапки та рукавиці для діток та дорослих, їх так само отримають громади, мешканці яких потребують підтримки. Ковдри передаємо лікарням та шпиталям. До прикладу, вчора ми їх передали на всю Володимирську лікарню, яка є опорною для району. До цього ковдри отримали і у Волинській обласній лікарні. Також ми були в Рожищі, де передали ковдри лікарні, спецшколі та будинку престарілих. Продовжуємо отримувати допомогу і будемо її розподіляти по громадах. Ми надзвичайно вдячні партнерам із Тайвані 外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC(Taiwan за підтримку, вона так важлива сьогодні», – каже учасниця Мережі «АНТС».

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Тайваню @外交部 Ministry of Foreign Affairs, ROC Taiwan відправило в українські міста 100 тонн гуманітарної допомоги. Це стало можливим завдяки голові правління Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганні Гопко, яка нещодавно відвідала Тайвань з адвокаційним візитом. Результатом зустрічей у Тайвані стала гуманітарна допомога, яка вже їде містами України до тих, хто її потребує.

 

Поділитись в соцмережах