18.02.2023

Успіхи ЗСУ на фронті та просування України до членства в ЄС та НАТО для російського режиму – жахіття

Ціль росії – знищення України, тому успіхи ЗСУ на фронті та просування країни до членства в ЄС та НАТО для російського режиму – жахіття.

На цьому під час ефіру на «5 каналі» наголосила очільниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганна Гопко.

«Вони робитимуть усе, аби поширювати свої наративи через корисних ідіотів, агентурну мережу, пропагандистів, проплачені аналітичні центри, політиків та рухи, які фінансували роками, – сказала Ганна Гопко. Ми прилетіли в Мюнхен, де розпочнеться безпекова конференція. Наше завдання – продовжувати мобілізовуємо світ, розбивати пропаганду і продовжувати вимагати, після сформованої танкової коаліції, винищувачі і далекобійні системи. Україна повинна завдати росії військової поразки у 2023 році. Ми маємо переконувати світ чому не можна надалі в цій війні на виснаження дивитися як наша країна стікає кров’ю. Україна має отримати все необхідне для перемоги. Якщо бракує боєприпасів і важко запустити їх виробництво в Європі, давайте говорити про південну Корею, давайте шукати різні шляхи, щоб Україна перемогла у цьому році».

Також одним із ключових завдань для громадянського суспільства, правозахисників є втримати увагу та інтерес до України у світі.

«Не просто втримати увагу та інтерес до України, а й високий рівень підтримки суспільств. Росія розуміє, що ця війна – це марафон, – каже очільниця «АНТС». – І в цьому марафоні суспільства – прості люди, які втомлюються від інфляції, від того, що постійно висить тема війни, це природні речі. Тому треба шукати нові формати і розуміти, що в 2024 році будуть вибори в ЄС та США, росії і т.д. А тому в середині цих суспільств будуть різні сили, що намагатимуться політизувати питання російської війни проти України у своїх інтересах».

Гопко підкреслює, що через це дуже важливо відправляти десанти українських військових, колишній військовополонених, щоб апелювати, наприклад, до американського суспільства.

«Плюс треба демонструвати нашу відкритість до прозорості, особливо в оборонних закупівлях, щоб не давати недругам і російським пропагандистам дискредитувати Україну через корупційні скандали. Бо це грає проти всієї держави Зараз важливо продовжувати не просто знищувати ворога, деокуповувати наші території, а й докладати зусиль для продовження реформ, щоб довіра до України збільшувалася і підтримка західного суспільства».

Очільниця «АНТС» зазначила, що посилено має працювати на даному етапі й народна дипломатія.

«Вона має бути як оркестр, де кожен знає свою роль для того, щоб звучала неймовірна мелодія української сили, – наголосила вона. – Коли нам деякі посли за кордоном не допомагають в організації зустрічей, тому що не дають якогось добра з якихось центрів, то в мене виникає питання: «Чому замість того, щоб нам сприяти і разом працювати для України»». Нам іноземці більше деколи допомагають в організації зустрічей на високому рівні, тому що вони хочуть, щоб про Україну розказували. Тому я за те, щоб ми скоординували стратегічну ціль. Ми бачимо певні не те, що розбіжності, а різні думки, наприклад, які винищувачі нам потрібні. Одна міністерство говорить, що F-16 американські потрібно, інші кажуть, що треба шведські і т.д. Мені хочеться, щоб державні чиновники зрозуміли, що під час такої ексзистанційної війни ми всі – одна національна збірна. Потрібно, щоб у нас були постійні наради-узгодження…Ми робимо все, щоб перемога України настала швидше, але перемога – це і координації всередині країни.

Поділитись в соцмережах