Українські громади отримають гуманітарну допомогу від Тайваню

Міністерство закордонних справ Тайваню передасть українським містам 100 тонн гуманітарної допомоги. Це стало можливим завдяки очільниці Мережі захисту національних інтересів «АНТС» Ганні Гопко, яка нещодавно була з адвокаційним візитом у Китайській республіці. Допомогли організувати доставку вантажу ГО «Лісові ініціативи і суспільство» (ForestCom) та Польський центр міжнародної гуманітарної допомоги.

«Перші п’ять фури вже в Україні. Загалом очікуємо більше 10 фур, а це – 449 палет гуманітарної допомоги. Уся допомога призначена для громад, які були в окупації, чи постраждали від обстрілів та тих, які прийняли ВПО. Польські партнери зустріли вантаж і доправили його до українського кордону, а ми вже його там прийняли», – каже голова правління ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитро Карабчук.

Нагадаємо, що очільниця «АНТС»  у складі української делегації перебувала з візитом в Тайвані в жовтні 2022 року.

«Як співзасновниця ICUV – Міжнародного центру української перемоги вперше відвідала Тайвань в кінці жовтня для участі в 11-й Глобальній асамблеї Світового руху за демократію, що зібрала понад 200 представників більш ніж 70 країн заради поширення демократичних цінностей та обміну ідеями щодо боротьби з авторитарними режимами. Асамблея стала плідним майданчиком для перемовин, внаслідок яких Тайвань виділив новий пакету фінансової допомоги, так і загальне зміцнення нових партнерських стосунків між Китайською Республікою та Україною. Окрім грошової підтримки, українська сторона також обговорила можливості майбутніх демократичних, зокрема цифрових, реформ та спільний для наших народів досвід протистояння авторитарним режимам країн-агресорів», – підкреслила  вона.

Поділитись в соцмережах