Студентів Моделі молодіжної Парламентської асамблеї НАТО запросили у Брюссель

Минулого тижня студенти першої і другої Моделі молодіжної Парламентської асамблеї НАТО відвідали штаб-квартиру НАТО у Брюсселі.

Про це повідомила учасниця Мережі захисту національних інтересів «АНТС», голова постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО (2018-2019) Оксана Юринець.

«Вони зустрілися з різними представниками НАТО, зокрема з директором Центру документації та інформації НАТО Вінетою Кляйне та представником Відділу політичних питань та політики безпеки НАТО Флоріаном Енке. Обговорювали розвиток відносин Україна-НАТО від відновлення незалежності і дотепер, з акцентом на зміну відносин після початку повномасштабного вторгнення. Також під час свого візиту обговорили деякі з найактуальніших питань безпеки, в тому числі війну рф проти України. Наші учасники Молодіжної моделі ПА НАТО поділилися своїми поглядами та ідеями щодо того, як НАТО може ефективно протистояти цим викликам і сприяти миру та стабільності в регіоні. Окрім того, говорили про роботу та структуру SHAPE, розбирали з яких підрозділів складається та чому був створений. Українським студентам провели дві екскурсії по обох локаціях», – каже Оксана Юринець.

Варто додати, що у штаб-квартирі молодь спілкувалася із представниками різних підрозділів НАТО і також відвідала комунікаційний відділ, де створюється контент НАТО.

Нагадаємо, що вже цієї весни за підтримки Центру інформації та документації НАТО у Києві відбудеться ІІІ Молодіжна модель ПА НАТО.

Поділитись в соцмережах