Перші експерти проекту “Restoring Ukraine Together: building inclusive platform for Ukraine’s revival” приступили до роботи

Команда проекту “Restoring Ukraine Together: building inclusive platform for Ukraine’s revival”, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу,  завершила етап вивчення найбільш запитуваних експертиз, пов’язаних із процесами євроінтеграції та післявоєнного відновлення України на рівні органів виконавчої влади, та визначила три основних напрямки, над якими буде вестися робота в найближчі місяці: 

  • водно-морський транспорт;
  • культура;
  • фінансовий моніторинг.

Йдеться про розробку конкретних проектів документів, аналітичних матеріалів та рекомендацій до них  з метою гармонізації українського законодавства та управлінських політик до вимог Європейського Союзу в даних галузях. 

Перші два експерти, відібрані за результатами тендерної процедури. Пан Тарас Маршалок, уже приступив до роботи. Він готує аналіз стану фінансування сфери культури в Україні на регіональному та місцевому рівнях за 2022 рік. Усі розроблені напрацювання та документи будуть винесені на широке обговорення зацікавлених сторін в рамках низки подій, які команда проекту планує провести у травні – вересні 2023 року. 

Незабаром до роботи в проекті приєднаються експерти у галузі фінансового моніторингу та гармонізації законодавства України у сфері культури за стандартами ЄС. На квітень також запланований старт соціологічного дослідження серед представників цільових груп проекту з метою визначення їх залученості до процесів планування повоєнного відновлення та обізнаності із вимогами до гармонізації законодавства відповідно до стандартів ЄС у сферах культури, водного та морського транспорту та фінансового моніторингу.

 

Поділитись в соцмережах