MAKE RUSSIA PAY: Digital Exhibition Opening Program

Місце:  SHAME Gallery, Rue de la Paille 30, 1000, Брюссель.

Дата: 29 листопада 2023 року.

Перед вашими очима відкриється виставка з закликом до справедливості та відновлення – «Make Russia Pay». Перед нами надважливе питання: як змусити Росію заплатити за свої злочини в Україні? Відповідь, хоч і проста по суті, але насправді складна і прозвучить через нашу експозицію – конфіскація російських заморожених активів.

Ми прагнемо підвищити усвідомлення світу того, що відновлення України є не просто нашою метою, але й  обов’язком перед історією. Ця виставка засвідчить нашу рішучість і готовність брати відповідальність за своє майбутнє. Разом з вами ми будемо вимагати, щоб росія заплатила за свої злочини в Україні.

У процесі реалізації нашої місії, ми віримо, що кожен крок до «Make Russia Pay» є кроком до стабільності, справедливості та відновлення. Спільними зусиллями ми зробимо перший крок, аби весь світ усвідомив: росія повинна відповісти за свої злочини в Україні. Дякуємо за підтримку!

18:30 – Реєстрація.

Урочисте відкриття виставки

19:00 – Відкриття виставки Іриною Красноштан, старшим проєктним менеджером Міжнародного центру української перемоги (ICUV).

Культурна програма

19:45 – Художній перформанс та експозиції, що відображають тему виставки.

Обговорення

22:00 – Закриття виставки.

Поділитись в соцмережах